Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban valóban a bak...

Általánosságban valóban a bak szülöttei a legnehezebben kezelhető emberek? Miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok, de senki nem mondott még ilyet. Ami biztos (de nem tudom, hogy ez általánosítható-e): nem szeretem a szabályokat, ha valamivel nem értek egyet megcáfolom, vitába szállok, nem nagyon szeretek jópofizni, inkább szervező-vezető pozicióban tudok érvényesülni mint beosztottként, szeretem az újításokat, a jövés-menést, a folyamatos intézkedést, utazgatást, telefonálásokat, ügyintézést, emelett folyamatosan képzem magam, míg más este beesik az ágyba én megyek edzésekre, nem nagyon tudok egyhelyben lenni sokáig, nem bírom elviselni a monoton munkát stb. Ha valaki pont az ellentettem, akkor gondolhatja azt, hogy én vagyok nehezen kezelhető.
2011. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Én is bak vagyok és csatlakozom az előttem szólóhoz.


Szerintem nem lehet azt mondani, hogy általánosságban ez vagy az a legnehezebben kezelhető. Számomra pl. a mérlegek a legnehezebben kezelhetők :-P Meg az ikrek. Mindenkinek a személyiségétől függ, hogy kivel jön ki jobban ill. rosszabbul.


De miért kérdezed ez? Hol hallottál ilyeneket?

2011. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem nem csillagjegy függő dolgok. Mondjuk aki hisz ebben az belemagyarázhatja, de bárkire rálehet fogni jót és rosszat egyaránt.
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előző hozzászólóknak!

DE itt találsz egy kis magyarázatot miért a bakok a legnehezebben kezelhetőek: [link]

2011. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek hogy nem minden a csillagjegy. Egyesek szerint az aszcendens is közrejátszik főleg hogy én is bak vagyok de 100% ellentéte az első hozzászólónak!
2011. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 LadyLee válasza:
Én is bak vagyok és kifejezetten türelmes, toleráns, könnyen kezelhető vagyok.
2011. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkiben érvényesül a csillagjegye, valakit jobban befolyásol asc-e vagy a holdjegye. Ráadásul az is fontos hogy pozitívan vagy negatívan hatnak az egyénre az aspektusok. Például én egy oroszlán vagyok, de mégis jobban érvényesül benne a bak jegyűek tulajdonságai, mert bak a holdjegyem, legalábbis így érzem.

Ezért kell az egész horoszkópot egyben nézni, és nem csak egy egy részét.

2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bak vagyok, és kifejzetten makacs. Vannak elképzeléseim, amikhez ragaszkodom, és nem vagyok hajlandó eltérni.

Erős személyiségem van, nem vagyok manipulálható, mindent megkérdőjelezek. Így azt mondanám, hogy igen.


De oroszlánból, szűzből, ikrekből és még sorolhatnám, miből is vannak nehezen kezelhető egyének. Nincs kifejezetten egy csillagjegyre levonható tulajdoság.

2011. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sztem igen, en turelmetlen, antiszoc, befele fordulo vagyok, erzeketlen es szivtelen vagyok, emberi kapcsolatok kialakitasra szinte alkalmatlan 20L
2011. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ne haragudj az off-ért, csak egy tanácsot adnék: ha így írod ki a kérdésed, automatikusan azok akarnak majd válaszolni, akiknek az a tapasztalata, hogy NEM így van, ahogy írod. Szerintem főleg ezért ilyenek a válaszok.

Egyébként szerintem van benne valami, hogy a bakok nehezen kezelhetők. Attól függetlenül, hogy nem csillagjegy-függő.

2011. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!