Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valóban képes lehet majd az...

Valóban képes lehet majd az ember a jővőben ha az agykapacitása és a szellemi szinte jóvalmagassabb lesz a fajunknak akkor képes lehet e arra hogy a puszta akaratával a testét a halál pillanatába tiszta energiává alakítsa?

Figyelt kérdés

Ez nem csak filmekbe volt márn a tudosok is spekulálnak ilyesmin és állítőlag a mendemondák szerint egy régi Tibeti szerzetes elérte ezt hogy a teste energiává alakult de ő egész életét a halálra való felkészülésnek szentelte igaz lehet ez?

Személy szerint én bizar dolognak tartom



#valóban #igazlehet
2012. nov. 21. 22:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tudósok spekulálnak ezen? Szeretném név szerint hallani.
2012. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
Igen ! Most csak 2%-ot használunk ki, de az UFÓK 75%-OT IS !
2012. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Passz nem tudum névszerint a tv ben volt az eggyik természet csatornában az agy képességeit és a jilozófáltak róla hogy mi lehet a jóvőben majd ha az agyunk egészét kihasználjuk majd persze ha a fajunk megéli eddig nem úgy néz ki

Köszönöm az eddigi válaszokat

2012. nov. 21. 22:58
 4/31 anonim ***** válasza:
az energia megmaradás miatt, most is ez történik nem? csak nem egyik pillanatról a másikra.
2012. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem agykapacitás, akaraterő meg spirituális blablabla kérdése. Az emberi test fizikailag nem képes erre, ezen maximum a filozófusok spekulálnak. Még arról sincs szó, hogy egy eddig nem megfejtett problémát kellene áthidalni, egyszerűen nincs köze a valósághoz.


u.i.: Tévhit, hogy az agyunknak csak a 2%-át használjuk ki.

2012. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
74%
#2 El kell keserítselek, agyunk 100%-át használjuk, csak nem egyszerre. Egyébként meg ez egy jó nagy hülyeség, pláne mert nem az akaratod uralja a testedet, hanem fordítva.
2012. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
szia Anorexiás Annunaki de gondolom ennek azért van egy spirituális részeis önmagában a biólógiával vagyis ezalat azt értem hogy az agyunk teljes fejletségéhez kell egy szellemi rész is vagyis a test és nevezhessük léleknek,tudatnak ki hogyan akarja hívni ennek a kettőnek öszhangban kell lennie ehez és akkor tiszta energiaként élhetünk tovább de jellenleg messze vagyunk ettől és megse érdemeljük ezt a fajta kiváltságot én legalábis így gondolom
2012. nov. 21. 23:04
 8/31 A kérdező kommentje:
5/7 ezek csak spekulációk hogy mi lehet a jövőben velünk képesek lehetünk majd ilyesmikre ha agyunk teljes egészét egyszerre használjuk ki
2012. nov. 21. 23:07
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
Kérlek, kedves kérdező, hogy fogadd meg a korábbi értelmes válaszokat, és ne kezdd el te is az ezoterikus maszlagot, mert ezzel egyenes arányban bevonzod majd a troll válaszolókat! (Aztán meg nehogy sírj, hogy "miért kell leoltani én csak kérdeztem"!)
2012. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Ez olyan,mint a Szépség és a Szörnyeteg vége.De aranyooos:))))
2012. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!