Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcendens vagy horoszkóp?

Aszcendens vagy horoszkóp?

Figyelt kérdés

A horoszkópom Nyilas, az aszcendensem Mérleg.

És nemtom h melyik számít jobban, illetve h egyáltalán mit jelent az h aszcendens, miben különbözik a horoszkóptól? Most vettem a fáradtságot és elolvastam mindkettőt, h mit írnak, és mindkettő nagyon igaz rám, csak attól függ milyen a hangulatom. Vannak nyilasos időszakaim, ilyenkor vakon belevágok bármilyen hülyeségbe gondolkodás nélkül, és roppant naivitással hiszem h bármit elérhetek. Nem gondolkozom, akaratlanul is megbántok másokat, felelőtlenül cselekszem. Önelégült és kissé talán fölényes vagyok. De aztén ha kudarcot vallok akk. inkább a mérleg tulajdonságok jönnek elő. Feladom amit korábban csináltam, elveszik az önbizalmam, és sokkal óvatosabb leszek, meggondolom mit kinek mondok, és toleránsan elvegetálok, kerülök mindenféle konfrontációt. Ilyenkor sokkal barátságosabb és kedvesebb vagyok az emberekkel, magammal nem is nagyon foglalkozom. Amikor a mérleg stádiumban vagyok kicsit feladom önmagam, viszont az emberek szeretnek ilyenkor összegyűlik elég önbizalom akkor jönnek elő a nyilas tulajdonságok, túlságosan elszállok magamtól, aztán ha pofáraesek, megint előjön a mérleg. Igazából ilyen hullámvölgyekben vagyok. Szóval ezért vagyok kíváncsi, h talán a horoszkópnak van ehhez köze? Én nem nagyon értek az ezotériához, ezért kérdem.



2012. nov. 28. 17:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az aszcendens az, amit a külvilág felé mutatsz magadból. :)

A napjegy, vagyis a horoszkópod jelen esetben a nyilas ( amúgy nekem is az:)), ami meg a belső dolgaidat jellemzi inkább. Pl nekem nyilas-szűz párosítás. :) A rendmániát kivéve elég sok szűz tulajdonság igaz rám is.

2012. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezeket a horoszkópok/aszcendensek, meg egyéb lófaszok elég sablonosak. Úgy írják őket, hogy szinte mindenkire ráhúzhatók legyenek. Az embert rengeteg inger éri élete során, ezek határozzák meg az ember személyiségét, nem a horoszkóp.
2012. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm!


#2


Neked csak annyit, h persze tudom , igazad van, de ebbe a kategóriába az ilyen álmodozó csodvárók mint én teszik fel a kérdéseket. Így az ilyen realista válaszokat utáljuk a legjobban, mert ezektől még a meglévő illúziónkat is elveszed. Legalább valami kis poént belecsempészhettél volna, azokon legalább jót derülni szoktam.:D

2012. nov. 28. 18:02
 4/13 anonim válasza:
1-es vagyok ,szívesen, egyébként a nyilas önbizalom "előjövetele" után én is rendszerint pofára esem.:D
2012. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem a horoszkóp számít, hanem az, hogy zsidó vagy-e vagy sem. Ugyanis a zsidók egy csomó juttatást tudnak szerezni a nekik kitalált szervezetektől illetve kijuthatsz Izraelbe is.
2012. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
inkább gumimaci
2012. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xD Ez most hogy jön ide? Miért akarnék Izraelbe kimenni? Nekem jó itt. A nagy álmom igazából Ausztrália lenne. Oda például szívesen kimennék.
2012. nov. 28. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ausztrál őslakosokat is pénzügyileg kompenzálják Ausztráliában a korábban átnevelt őslakos gyerekek miatt. Tehát akkor az a kérdés, hogy ausztrál őslakos vagy-e.
2012. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

xD Nem, legalábbis nem tudok róla.

Származást tekintve leginkább magyar vagyok.

Még horvátok voltak az őseim, de már nagyon régóta magyarul beszélünk.

Horvátország szép hely, oda szívesen megyek, de ott már ezerszer voltam.:/ Ausztráliába viszont még nem.

2012. nov. 28. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az asztrológus ismerősömtől, hogy a napjegy (amit horoszkópnak hívsz), szinte semmit nem számít.
2012. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!