Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hagyja ilyen sok ember...

Miért hagyja ilyen sok ember magát befolyásolni a horoszkóp által? Sokan még párt is az alapján keresnek.

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom én se,én is ezen gondolkoztam el. Ezekre az emberekre csak azt lehet mondani hogy hülyék.
2012. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudják kit is keressenek, hol, és milyet.

Ezt a horoszkópból akarják tudni.

Nem akarnak csalódni biztosra akarnak menni.

De ez persze nem így működik.

A mai fiatalságot senki nem tanította meg, hogyan működik egy házasság, hogy azért minden nap tenni is kell valamit.

Nemtudják, hogy a szerelem pár év múlva elmúlik ami természetes és ott marad az ember akit már nem látunk lila ködben. Ott marad a lábszagával, idegesítő szokásaival, felhajtott wc ülökével... amit nem vettünk észre. Ekkor keresnek sokan másik párt, de hát törvényszerű, hogy a szerelem elmúlik, és így sosem tudnak párt találni, mert mindig keresik az "igazit", szebbet, de a szebbnél is van szebb. Rengetek hibát elkövetnek, ami szerintük lehet, hogy nem is az.

2012. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert az ember egyik nagyon régi igénye, hogy hatással legyen dolgokra, amikre nem lehet hatással, és tudjon dolgokat, amiket nem tudhat. (Ilyen még pl. az emberek ismerete, hazugságok kivédése; jövőlátás; tárgyak mozgatása; mások akaratának, érzelmeinek befolyásolása; stb.)
2012. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legtöbb embernél csak játék, érdekesség, kapaszkodó addig, amíg nem ismeri meg alaposan a másikat...


Vannak akik alig beszélnek magukról, az érzéseikről, és így nehéz megismerni őket. Ilyenkor ez a horoszkóp dolog egy kicsit segít "megmagyarázni" a viselkedését. Persze ezt teljesen nem szabad elhinni, csak gyanakodni.


Aki kifejezetten így keres, az beteges...

2012. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!