Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halakhoz milyen horoszkópú...

Halakhoz milyen horoszkópú férfiak? Halak/Lány

Figyelt kérdés
Halakhoz milyen horoszkópú férfiak? Halak/Lány

2013. jan. 15. 17:25
 1/9 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


...passzolnak?


Vízöntő!

2013. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A nyilas semmiféleképpen nem,mert felnyársalja a halat a nyilával.
2013. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nyilas-halak szó szerint tűz és víz :D Én halak vagyok, férjem nyilas:))) Volt pár kemény évünk, bár már csiszolódtunk, persze még vannak összezörrenések:) Halak nőhöz leginkább szűz, skorpió, rák illik állítólag.
2013. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen a paszzolnak lemaradt :)
2013. jan. 15. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A halak, mint én.
2013. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt mar egy halak horoszkopu es nem lett tul jo vege :(
2013. jan. 15. 21:44
 7/9 anonim válasza:
Skorpió nagyon illik. Vizes jegy az is, vagy a rákkal is jól kiegészítik egymást. De a levegő is okés, mérleg vagy vízöntő.
2013. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt nem értem, most komolyan. Ha azt mondják, hogy pl. a skorpió rossz, akkor nem fogsz skorpiókkal szóba állni, vagy mi? Na ne. Nyilván simán összejössz egy skorpióval is, ha jó pasi, mi értelme ilyen kérdéseket feltenni?? Az, hogy milyen lesz a kapcsolatotok, az csak tőletek függ, semmi köze a születési hónapotokhoz! Egyszerűbb erre fogni, mi?
2013. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Milyen szomorú lenne ha összesen csak 12 fajta hangulatú ember létezne... Szerintem teljesen mindegy! Én kos vagyok, tipikus is rám amit írtak, de az ismerősömre egyáltalán nem... Szerintem nem ez alapján fogod eldönteni! Ha tetszik, tetszik, ha nem, nem... :)
2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!