Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő-Bak férfi. MMilyen...

Mérleg nő-Bak férfi. MMilyen ez a párosítás? (nem hiszek a horoszkóban, magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert ismerek egy Bak személyiségű egyént, én meg teljesen Mérleg személyiség vagyok.

Tehát az asztrológiai jellemleírás alapján a Bak jellem és a Mérleg jellem milyen páros?


2013. jan. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem jó párositás lenne.

En Bak jegyü vagyok a párom Rák jegyü,de nagyon különbözõek vagyunk mindenben.

En sem hiszek a horoszkópokban,de nagyon sok mindent igaznak találok, amikor beleolvasgatok.

2013. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jó,mert amikor a bak rááll a mérlegre,akkor a mérleg kibillenhet az egyensúlyából.
2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nixcy88 ***** válasza:

Mérleg- Bak: Mindketten szeretitek a pénzt. Ő megtartani, Te viszont elkölteni.


Pozitív: A bak férfi sok segítséget nyújt céljaid elérésében.


Negatívum: Úgy gondolja nyitottságod, laza viselkedésed komolytalan.


Egyensúly: Ha ragaszkodsz a bakhoz, kemény fába vágtad a fejszéd. Tenned kell azért, h bebizonyítsd, szükséged van rá. Mutasd meg neki a komoly oldaladat is, mivel nehezen értik meg azokat az embereket akik szeretnek szórakozni. Kezdjetek vállalkozó tevékenységbe, ha energiáitokat egy cél felé fordítjátok legyőzhetetlenek lesztek.

2013. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nos, én mérleg vagyok és egy bakkal sem jövök ki jól. Kiskorom óta nem bírok velük egy légtérben megmaradni. Volt is egy bak párom, gondoltam megpróbálom, hátha, de nagyon nem voltunk egy hullámhosszon. Ekkor megtanultam, hogy nekem nem érdemes bakokkal bármit is kezdenem. Persze ez személyes tapasztalat. (Azért mégis sok horoszkóp oldal le is írja, hogy nem valami jó próbálkozás.)
2013. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Én is mérleg vagyok és a bakokkal nekem is az a legnehézkesebb ővelük kijönni, mert nagyon sok őközöttük és énköztem a különbség.


A mérleg szolídabb, lazább és jobban tud a dolgoknak örülni. Míg a bak szigorúbb, mogorvább és zárkózottabb. Én a bakot azt inkább egy tüzes föld jegynek mondanám.


Én mérlegként a rákokkal tudok jól kijönni, meg a skorpiókkal és a nyilasokkal, ez a 3 jegy áll hozzám szorosan jó viszonyban.

2022. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!