Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Kováts Bianka kérdése:

A kos nőhöz mi illik és mi nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
én egy kos leányzó vagyok, pont ezért megértem hogy felmerül benned a kérdés. elég nehéz esetek vagyunk.. a barátom oroszlán, és nagyon jól kiegészítjük egymást. izgalmasan éljük a hétköznapokat, mindketten hajlamosak vagyunk dominálni, viszont hagyjuk is a másiknak, hogy vezessen, ha arról van szó. szerintem egy ilyen makacs jellem mellé, -mint általában a kos lányok- szükség van egy határozott jellemű pasira, akit nem készítünk ki idegileg teljesen, elvégre van benne is belőle, és könnyebben megérti, jobban tudja kezelni.
2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Egy birka, vagy egy puli.
2013. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Kos nőhöz kos férfi illik! :)
2013. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
A skorpiókat kerüld,mert rettentően féltékenyek a kosokra...
2013. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen? Jó tudni :) A kos mikori is?
2013. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
március vége április eleje
2013. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Én halakként ne haragudjatok meg de nőben nem bírlak elviselni titeket! Szóval halak nem, az tuti:D
2013. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Oroszlán nyilas jó lehet, másik kos vagy nagyon igen vagy nagyon nem, skorpiókat akármilyen témában akármilyen jegy vagy kerüld el ( bocsi:( tapasztalat).
2013. febr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is kos nő vagyok.Nekem a nyilas szinte minden téren megfelel.
2013. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt szeretném kérdezni, hogy a rák illik hozzá? Mert a barátom akivel járok rák.
2013. febr. 3. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!