Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csalódom folyton és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódom folyton és miért nem találom a nekem való fiút?

Figyelt kérdés

Akárhány fiúval ismerkedek, mindig közbejön valami.. Állítólag különleges, szép vagyok és tudom magamról, hogy okos is, de mégis azok a fiúk akik nekem tetszenek, miután elkezdődik velük az ismerkedési folyamat, végül soha nem lesz belőle semmi. Nem hinném, hogy hiányozna belőlem vmi és azért nem akarják folytatni, mert észreveszem azt ha vkinek tetszem és nem értelmezem félre a jeleket. Soha nem ragadok rájuk mint a matrica.. néha lehet, h sokat csacsogok, de soha nem értelmetlen dolgokról és ez csak annak a jele nálam, hogy szívesen beszélgetek az adott sráccal és jólérzem magam vele. Lehet hogy ez zavarja őket? Soha nem jönnek össze a dolgok és mindig csalódnom kell ezekben a fiúkban. Miért? Mivel riasztom el őket? Én csak egy rendes fiút szeretnék, aki nekem is tetszik és lenyűgöz.


17 L



2013. febr. 9. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nem tudom. Ahhoz előbb meg kéne, hogy ismerjelek.
2013. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom megmondani, de a szerelemhez is szerencse kell.


Ha ismernélek, többet tudnék segíteni, de így a magad esetleges "hibáit" úgysem veszed észre.

2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokat beszélsz az nem baj, legalábbis engem nem zavarna. Várj egy kicsit. Találkozgass, randizgass és nem sokára meg fogod találni azt, aki veled marad.
2013. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igazából kicsit félénk is vagyok, így aztán élőben még nem sokmindnekivel találkoztam randizás céljából, de ha vki nagyon tetszik, akkor persze hajlandó vagyok rávenni magam a dologra
2013. febr. 9. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
hol laksz??:)
2013. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meg beképzelt is vagy!;) :D:D:D hol laksz?(Házba)
2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Budapesten.. mégis miért lennék beképzelt? pont h az ellenéte vagyok a beképzeltnek..de hiába mondom ezt egy ismeretlennek
2013. febr. 9. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy elveszve. Sokan 30 felett sem találnak igazit. Nyugtasson az, hogy húsz se vagy.
2013. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Milyen tulajdonságokkal rendelkezne az ideális jelölt?
2013. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nincsenek olyan nagy kikötéseim:) sokszor elég az, ha vmiképpen megfog a kisugárzásával, de általában akik tetszenek, azok magasak (180 vagy több cm), sötéthajúak (ez nem azt jelenti, hogy akinek világos/szőke haja van, az mehet a sunyiba:) karcsú testalkattal (ha izmos az is jó, de nem olyan fontos) és férfiasak :) belső tulajdonságokkal meg úgyvagyok, hogy elfogadom olyannak amilyen, csak ne legyen bunkó, és legyen sütnivalója is
2013. febr. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!