Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összejöttem egy lánnyal...

Összejöttem egy lánnyal horoszkóp szerint nem illünk össze akkor ez a kapcsolat nem fog működni?

Figyelt kérdés
Bak fiú iker lány

2013. márc. 10. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.
2013. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod, hogy nem illetek össze horoszkóp alapján? Voltál asztrológusnál, vagy te tanultál asztrológiát?
2013. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aspikami ***** válasza:
Hát ha ezt bemagyarázod magadnak akkor biztos nem. Ilyen hülyrségben hinni -.-"
2013. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aspikami ***** válasza:
Hát ha ezt bemagyarázod magadnak akkor biztos nem. Ilyen hülyeségben hinni -.-"
2013. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, nem mindenkire igazak azok a dolgok, amiknek a csillagjegy szerint annak kéne lenniük. De ha igazak is, akkor sincs túl sok jelentősége. Csupán vannak bizonyos embertípusok, akiket nehezen viselünk el és ez függhet a csillagjegytől. De ez inkább a személyiségtől függ. Például egy ikrek lánynak lehetnek olyan (csillagjegyből adódó) szokásai vagy gesztusai amiket egy bak nehezen visel el. De ez tényleg semmit nem számít egy kapcsolatban. Szerintem alapvető dolog, hogy el tudjuk fogadni a másik fél "furcsaságait". Anélkül semmilyen kapcsolat nem működik.
2013. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

Igen, akkor nem fog! A horoszkóp határoz meg mindent, nem is értem, minek tudomány, mikor ott a horoszkóp. Józan észre meg főleg nincs szükség, az asztrológia mindent helyettesít. A biztonság kedvéért egy jóst még feltétlen kérdezz meg, lehetőleg olyat, aki alvadt gilisztavérből jósol, azok a legjobbak.

Csak azt nem értem, az asztrológusok honnan veszik a bátorságot, hogy arról hazudjanak, ki kivel fog összeilleni.

2013. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindig is utáltam a horoszkópokat! Semmi igazság alapjuk nincs! A kapcsolatotok nem a horoszkópotokon múlik, hanem h. hogyan viszonyultok egymáshoz. Úgyhogy sok boldogságot! :')
2013. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!