Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a pár horoszkópban?...

Hisztek a pár horoszkópban? Azt írták, hogy a Kos és a Bak nagyon nem illik össze, aki nekem tetszik viszont Bak. :-S :-D

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
47%
A horoszkópra nem kell adni!
2009. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
78%

A napi horoszkópban nem hiszek, de aszcendessel együtt az jegy szülötteinek az elemzésében IGEN!

Sokat elolvastam már, barátnőimmel közösen és jegytől független 80% illet.

Én is kos vagyok és ehhez a jegyhez elég kevés passzol igazán, mert tüzes és nehéz természet amihez nem sokan tudnak alkalmazkodni. Válassz egy oroszlánt és tökéletesebb nem is lehet majd az a kapcsolatod! Tapasztalat! :)

2009. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
84%
Én is kos vagyok, de a bakokkal és rákokkal nagyon nem jövök ki. Mi egy picit nehéz természetűek vagyunk, de szerintem a legjobb választás a kosnak egy nyilas. Ők hasonlítanak a legjobban ránk. Ám ez még egyálltalán nem ok arra, h ne kezdj ki egy rák, bak, halak v tudomisénmijen sráccal. Próba szerencse, aztán ki tudhatja!
2009. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
80%

Ne ez alapján válassz párt, mert attól még jól meglehettek együtt, ha Bak. Mondjuk én is hiszek benne, hogy van ezekben igazság, de ha megszeretnék egy olyan fiút, aki a horoszkóp szerint nem illik hozzám, attól még összejönnék vele. Aztán később úgyis kiderülne, hogy összeillünk-e. Én nyilas vagyok és a második barátom rák volt, de mondjuk rólunk kiderült, hogy nem illettünk össze. Valószínűleg túlságosan akaratos voltam az ő nyugodt és lassú természetéhez képest. Viszont az első barátom és a mostani is mindketten nyilasok és velük jól megvoltam/vagyok. Főleg a mostanival, vele a legjobb:).

Tehát szerintem nyugodtan megpróbálhatod, hogy milyen ezzel a bak fiúval, mert az is lehet, hogy sokáig együtt lesztek. Persze a csillagjegyéből valamennyire lehet következtetni a személyiségére, hogy mik jellemzőek rá, de azért egy ember személyisége sokkal összetettebb. Rengeteg minden befolyásolja, hogy milyen valaki: a csillagjegye, az aszcendense, a születési év, hónap, nap, óra, az illető neve, kora, neveltetése, életfelfogása, a környezete ami körülveszi...stb. Szóval ha nagyon tetszik ez a srác, akkor ismerd meg és majd kiderül, mennyire passzoltok egymáshoz!;)

2009. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
humbuk! még nagyobb hülyeség, mint a napi horoszkóp. de legalábbis ugyanannyira. :)
2009. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
66%

Joshi Bharat valami kis jós volt a "műsora előtt"A terhes nőnek megjósolta a gyerek nemét,rosszul,a felsőfokú angol nyelvizsgásnak azt mondta próbáljon nyelveket tanulni pl angolt.


Nem hiszek azoknak a kik a story és blikk szerkesztőségekben sablonból kiráznak pár jóslást.

2009. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
nem csak a horoszkóp, hanem az aszcendens is számít. és így igen,hiszek benne
2009. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Én vízöntő vok, nekem oroszlánt és mérleget ajánlana nagyon a horoszkóp. Tökre nem ezen múlik, hanem rajtad. 8 év volt az oroszlánnal, és mégsem illettünk össze, és ezt végig tudtam, de nagyon szerettük egymást, aztán elhagytam. Nálam velem van a baj, iszonyatos nagy a szabadságigényem. És ezt nem a félrelépésre értem, ha olvassa vízöntő, akkor ezt megérti: a lelki szabadságra értem.
2009. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Kos lány vagyok! Volt egy bak pasim, és egyszerűen nem jöttünk ki, nem értettük meg egymást!!! Szörnyű volt. Soha nem kezdenék bakokkal. Ja és a rákoktól meg egyenesen irtózom. Az egész személyiségük ellentéte az enyémnek. Amúgy a párom vízöntő és nagyon jól kijövünk, már több mint 3 éve.
2009. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Az összes bakkal iszonyat nehéz.Önfejű,csak neki lehet igaza,szomorkodásra,begubózásra hajlamos,és sosem lesz a szex fergeteges.
2009. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!