Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a pár horoszkópban?...

Hisztek a pár horoszkópban? Azt írták, hogy a Kos és a Bak nagyon nem illik össze, aki nekem tetszik viszont Bak. :-S :-D

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én a horoszkópom szerint kos vagyok, de nem is lehetne a személyiségem ellentétesebb az állítólagos kos jellemvonásokkal. Ja és a párom rák akivel nagyon jól kijövünk, a legnagyobb harmóniában élünk együtt. Szóval ezek után magasról tojok a horoszkópra.
2009. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én is Kos vagyok és igazat kell adnom a második hozzászólónak mert nekem is Oroszlán a párom és tényleg nagyon jó a kapcsolatunk:):):)
2009. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Regen nagyon eszerint vettem mindent. Aztan rajottem, h nem is annyira igaz.

Bika vagyok es allitolag aligh talalok a merleggel, eddig 2 hosszu kapcsolatom volt, mindketto merleggel:)

A Szuzzel tokeletesen talalok, viszont egy szornyen megbantott.

Van egy jo baratom, Bak es 3 eves kapcsolata volt egy Kossal. szoval nem lehet eszerint venni.

Ha bejon neked, tetszik es ugy erzed boldogga tud tenni, akkor inkabb azokra koncentralj h a komunikacio, bizalom es oszinteseg legyen meg a kapcsolatotokba:)

Sok sikert!

2009. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Az összes bakkal iszonyat nehéz.Önfejű,csak neki lehet igaza"


Ez inkább a kosokra igaz. A bak makacs ugyan, de logikusan gondolkodik, így képes bevallani, ha nincs igaza. Eleve nem olyan forrófejű, mint a kos (nem véletlenül tűzjegy).

2010. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Kos túl gyorsan mozog, lép, a Bak utál bármit is kockáztatni. Sokkal könnyebb munkában közös célokat látni ebben a párban, mint érzelmi tendenciákat. A Bak visszafogottabb, igénytelenebb, míg a Kos hangos és életteli.
máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Kos próbálkozik, tetszik neki a feladat, hogy meghódítsa a bevehetetlennek látszó Bakot, de ha a Bak túlságosan merev, akkor a Kos megunja és otthagyja. Ezenkívül a Kosok gyakran hidegnek érzik a Bakot, pedig ő nagyon is érzékeny. Csak sokat kell dolgozni érzéseinek felszínre csalogatásán. Ha van elég türelme a Kosnak, és a Bak kimutatta érzéseit, akkor a Kos határtalanul boldog. Még nem tudja, hogy a Bak lelkéig nem egyszer, hanem mindannyiszor le kell ásni. Hatalmas kitartás kell hozzá, ezért illenek jobban a Bakhoz a földies (Bika, Szűz) jegyek. Ha azonban létrejött közöttük a kapcsolat, és kialakult a szerelem, akkor a Bak mindenképp meg akarja tartani a kapcsolatot. Ő egy olyan jellem, hogy ha egyszer valamibe belekezd, akkor azt végig is akarja csinálni - számára a párkapcsolat is egyfajta "munka". Ha már egyszer közel engedte magához a Kost, akkor nem szívesen válik meg tőle. A Baknak szüksége van a biztonságra, egy megbízható, stabil kapcsolatra, a Kosnak viszont az újabb és újabb izgalmak tudják csak fenntartani az érdeklődését. A Baknak a szokásos együtt végzett dolgok jelentik a bizalmat és a jó kapcsolatot, a Kosnak folyton kihívásra és változatosságra van szüksége. Ezek miatt a dolgok miatt nem valószínű, hogy kapcsolatuk tartós lesz.
máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nehéz párosítás. A Kosnak az ágyban is sokat kell küzdenie a Bak odaadásáért, főleg, ha a Bak a páros női tagja. A Bak konvencionális a szexualitásában is, a Kosnak pedig itt is folyamatos változatosságra van szüksége.
máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább barátságban. Hasonlóak annyiban, hogy mindketten ambíciózusok. Ha ezért érdemes volna együtt élni, biztos megtennék - ám nem gyakori a Kos-Bak páros. Emellett persze karrier és karrier között is különbség van. A Kos merészen, nagy léptekkel, tüzes energiával telítve hamar feljebb - nem lép - száguld a ranglétrán. Aztán lehet, hogy egy-két év alatt megunja, és egy másik területtel próbálkozik. A Bak módszeresen, lassan lépegetve tart feljebb és feljebb. Neki élete a munkája. A Kosnak élete saját maga. A Bak életfilozófiája: bármit elérhetsz, csak kitartás kell hozzá. És tényleg: ő bármit elér, mert szívós, akaratos, és ha máshogy nem megy, akkor "lassú víz partot mos" - módszerrel eléri célját. A Kos is próbál kitartó lenni, nekimegy egyszer, kétszer, tízszer a falnak, de ha az még tizenegyedszerre sem dől le, akkor elveszíti türelmét, és továbbáll. Így van ez a párkapcsolatukban is. A Kos általában sikeresebb, vagy ha nem az, a sikereket mindenképpen látványosabban éli meg, mint a Bak - emiatt feszültségek keletkezhetnek kettőjük között. A hagyománytisztelő Bakot sokszor megbotránkoztatja a Kos különc viselkedése és szokatlan cselekedetei, de ugyanakkor kicsit csodálja is mindezért. A Kos pedig értékeli a Bak kitartását, azt, hogy ha egyszer valamit eltervez, azt biztos, hogy véghez is viszi.
máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben.
máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!