Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van köztetek olyan ember,...

Van köztetek olyan ember, akinek a napjegye, a holdjegye és az aszcendense is ugyanabba a jegybe esik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat ismerek, akinek a napjegye és aszcendense azonos. A holdjeggyel nem szoktak tisztában lenni.
2013. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Nap és az aszcendensem u.a., vagyis Rák. Holdjegyem Nyilas. Anyukám szintén "dupla" Skorpió
2013. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kettes!

És az életed során észreveszel valamit a Nyilas holdadból? Úgy értem mennyire jellemző rád a nyilasok jellemzése? És a rák?

2013. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a tipikus Rák, mert sok bolygóm (Vénusz, Mars, Jupiter)az Oroszlánban áll. A Nyilas holdjegy talán annyiban befolyásol, hogy rengeteg dolog érdekel, szeretek tudományos előadásokra járni, olvasni, más kultúrákat megismerni stb. Nem köt le a főzés(mint a Rákokat általában) és nem vagyok házasságpárti sem. Szeretem, ha egy kapcsolatban mindkettőnknek meg van a szabad tere és nem vagyunk egymáshoz láncolva (különben megfulladok). Egyelőre ennyi jutott eszembe :) Ui:Mint az Oroszlánok, én is utálom az igazságtalanságot, jogtalanságot. Ha bárkivel ilyen történik nem állhatom meg szó nélkül. :)
2013. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Amit az utóiratban írtál, az rám is igaz, és nincs oroszlánom. Szerintem ez a vízöntőség ismérve.
2013. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mesike0110 válasza:
Íme én egy ilyen ember lennék :) tripla bak.....bar aszcendensem még éppen bak,ezert neha felfedezni velek nemi vizontos jellemzoket is magamon,de hatarozottan jellemzoek ram a bak tipusjelei,mindenféle szempontbol....
2013. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

off:

4#-es!

Az, hogy utálod az igazságtalanságot, az valószínűleg inkább a nyilas holdjegyednek köszönhető. :-) Tipikus nyilastulajdonság! Másra is jellemző lehet persze, de leginkább a nyilasra. Nekik a legjobb az igazságérzetük. A nyilas még akkor is az igazság mellett van, ha a saját érdekei ezzel háttérbe szorulnak, és a helyzet másnak kedvez, ő pedig hátrányba kerül. Az oroszlánok eddig sose mennének... ;-)

2013. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!