Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok bika ikrek...

Mit gondoltok bika ikrek ascendenssel milyen ember? (nő)

Figyelt kérdés
és a fentihez milyen párosítás: nyilas szűz ascendens (férfi)

2013. febr. 12. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
ha párosítják a nyilast a szűzel abból bizony egy szűz,nyilas lessz na szóval pukiztam egyet bocsi:DD
2013. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyilas megpróbálja lelőni a bikát, de nem fog sikerülni neki, mert az ikrek megzavarják, és nem tudja, hogy melyik az igazi bika. Míg az ál bikát a nyilas megpróbálja lenyilazni, addig az igazi bika magáévá teszi, és már nem lesz szűz.
2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Hát én bika nő vagyok ikrek aszcendensel és csak azt tom' mondani, hogy az esetek túlnyomó többségében az ikrek és nyilas férfiak "jöttek be". De őszintén szólva nem nagyon hiszek ebben az egészben. Úgy értem cseppet sem a jegyeken múlik kivel is illünk össze valójában.

Szóval a párosítás ok a nagykönyv szerint-föld,tűz vonzza egymást elviekben.

Ha magamból indulok ki: remek párosítás:))

Amúgy makacs, öntörvényű, de az ikrek jegy miatt cseppet sem földhözragadt, szabadság igénylő, játékos, örök gyerek, érdeklődő, kedves, megbízható. Nem csak én-:) Ez az általánosítás, de persze ez egyénenként eltér. Az ilyesmire nincs tuti recept. Ez nagy általánosítás, ezt tartsd észben!!

2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a bika megduplázódik,akkor sajnos gyakran összeakaszthatják a szarvukat.
2013. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy makacs, öntörvényű, de az ikrek jegy miatt cseppet sem földhözragadt, szabadság igénylő, játékos, örök gyerek, érdeklődő, kedves, megbízható."

A barátom pont ilyen, Bika-Ikrek ő is. A Bikából csak a kellemes dolgok jellemzők rá, megbízható, nyugodt, türelmes, szenvedélyes, kitartó, a negatívumokból szinte semmi, csak némi makacsság, de hát senki se tökéletes. :) Az Ikrekre jellemző lazaság, játékosság, kíváncsiság is jellemző rá, jó a beszélőkéje is.

De ő is csak egy ember a sok közül ilyen csillagállással. Ha valaki képletében negatív fényszöget kap mondjuk az aszcendens, előfordulhat, hogy a kellemetlenebb tulajdonságok jönnek ki, pl. Ikrek esetén szétszórt, aggodalmaskodó, pletykás stb.


Az pedig hogy ki kivel hogy jön ki, ahhoz a két születési képletet egészében össze kéne hasonlítani.

2013. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hogy tudom össze hasonlítani a születési képleteket? Milyen oldalon? Egyébként nekem is a nyilas,ikrek pasi jön be + a szűz.
2013. febr. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!