Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfi és halak nő...

Mérleg férfi és halak nő kapcsolata mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy mivel mid a két jegy képviselői érzékenyek ezért jól kijönnek. De mi a helyzet a párkapcsolat terén? Persze nem ezek alapján döntök egy kapcsolat ellen vagy mellett de érdekel ez a rész is. :)

2013. máj. 10. 20:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Minek drukkolni neki? :D
2013. máj. 10. 21:42
 12/20 anonim ***** válasza:
Hátha összehoz valamit, ami még annál is szarabbul esik, hogy én poénkodok. :D
2013. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem fog! :) Nem vagy vicces! :DDD Nem fog bántani semmilyen értelemben ez tuti. Inkább nekem szurkolj hogy tényleg legyen valami ebből. :33
2013. máj. 10. 21:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még az a baj. Vagy inkább naiv. Tényleg elhiszed, hogy annyi diáklány közül a tanárbácsinak pont te vagy az esete? Meg aztán összejöttök, minden heppy, veled akar lenni, összeköltöztök, éltek, mint egy házaspár stb.? Kicsit túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen. Persze én remélem, hogy így lesz, csak még nem nagyon hallottam ilyesmit (viszont ugyanezzel kapcsolatban ennek az ellenkezőjét elég sokszor). Még ha nagyon, nagyon jól is nézel ki, akkor is minimum van még egy rakás lány, aki szintén nagyon, nagyon jól néz ki rajtad kívül. Talán kérdezd meg a tacsibácsit, hogy meddig jutott velük :D Na jó, abbahagyom, tudom, hogy úgyis hiába ugatok, a nők mindig azt csinálnak, amit akarnak.
2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy lenne konkurens lány a suliban. Nem azért ahogyan kinézek hanem azért mert Ő nem olyan tipikus álompasi. Teljesen átlagos semmi különös nincs benne. Ami engem megfogott az a jelleme és az ahogyan szeret engem. Reméljük a legjobbakat. Talán nem veszett ügy! :)
2013. máj. 10. 22:04
 16/20 anonim ***** válasza:
Te láttál már álompasi tanárt? :D Tudod miért nem? Mert ha az lenne, nem ment volna tanárnak, ahol tudja, hogy felszedheti a kiscsajokat a "tanári" sármjával. Pl. az egyik, aki az osztálytársaimat kúrogatta egy dagadt görény volt, a másik meg egy alkoholista. És mégis összejött. Milyen érdekes :D
2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát ebben van valami! :D De azért akad 1-2 nagyon kis grr tanárbácsi. De nekem egyik sem kéne. Csak ez a mostani.
2013. máj. 11. 06:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért, ha bármi visszaélés lesz, írd meg nyugodtan. Feljelentjük és onnantól mehet utcát söpörni :D
2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi a "bevédést"! <3 :)
2013. máj. 11. 16:21
 20/20 anonim ***** válasza:
NP! :D
2013. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!