Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg rák asszcendensel?

Mérleg rák asszcendensel?

Figyelt kérdés
Ha én mérleg vagyok rák asszcendesel, akkor az jó vagy rossz? Mert úgy olvastam, hogy a mérleg és a rák nem igazán férnek meg egymással. Mit jelent ez így? 16/N

2013. jún. 2. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Valóban nem igazán férnek meg. Előbb-utóbb ketté fogsz szakadni, skizofrén leszel, megőrülsz. De az is lehet, hogy fizikailag kettészakadsz. Bizony, ilyen kemény dolgok ezek az aszcendensek. Nem viccelnek.
2013. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az ég világon semmi rosszat nem jelent.
2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anni_ válasza:

Olyan nincs, hogy egy párosítás jó vagy rossz. Minden embernek megvan a maga pozitív és negatív tulajdonsága is, és mikor csillagjegyekről beszélünk és általánosítunk, szintén ez igaz.


Ennyi információból valószínűleg elég kellemes, harmonikus a jellemed. Szerintem szeretnek az emberek veled lenni, nyugodtságot, elfogadást árasztasz feléjük. Valószínűnek tartom, hogy egy kis önbizalomhiánnyal küzdesz. Szereted a szépet, egyszerűt, hasznosat, nem te vagy a hangadó a társaságban.

De a teljes és valós képet természetesen ezen kívül rengeteg minden más befolyásolja...

2013. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a rákot ismerem, az nagyon jó jegy:)
2013. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!