Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a bajuk a rák férfiaknak?!

Mi a bajuk a rák férfiaknak?!

Figyelt kérdés

Mérleg nő vagyok, egy rák férfivel flörtölök kb 2 éve. Eddig kapcsolatban voltam, aminek hónapok óta vége. Reméltem, hogy a flört "továbbfejlődik", de a srác hátraarcot csinált, alig keres, ha beszélünk, akkor sem esik szó arról, hogy történhetne köztünk valami..

Nem értem,hogy mi változott..


2013. jún. 9. 14:01
 1/9 anonim válasza:
85%
Én se akarnék többet egy ilyen ezo bolond csajtól mint te kérdező.
2013. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
mert rákos és meg fog halni
2013. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, necces a helyzet...kapcsolaton belül flörtöltél- nem igazán helyes. Szóval, megeshet, hogy neki ez épp elég volt, hogy flörtöltetek, nem akart többet. Másrészt az is lehet, hogy belegondolt abba, hogy ha te vele így voltál, mi van ha elkezdenétek járni, és te kerítenél ismét valakit akivel flörtölhetsz...Ez amolyan biztonsági játszma volt a részedről...nem feltétlen a kivülállókban keresném "hibát"...
2013. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kapcsolaton belül flörtöltél? gratulálok!

fordított esetben pedig te lennél felháborodva, mi?

Amúgy jól tette, hogy nem áll veled szóba. Ha nincs ló jó lenne a szamár is eset.

2013. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kerül, mert esetleg felmerül benne (nem is tudom miért), hogy mellette is flörtölgetni fogsz 2 évig(!!!) valaki mással/másokkal
2013. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl. nem szereti az ezós lányokat, akik az asztrológiára fognak mindent ;)
2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legalább akkor rögtön szakítottál volna az ex-el, hogy azonnal továbbfejleszd a flörtöt... Az sem szép dolog az exre nézve, de legalább bizonyítottad volna a szerelmedet... Csillagjegytől függetlenül. De ez már megint olyan, hogy akkor tőle is elszerethet bárki más.


Jobb helyzetben lennél, ha nem flörtöltél volna vele. És a szakításod után kezdted volna csak "észrevenni" őt...

Ez van.

2013. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Rák pali vagyok nemtom ez mennyit számít, kavartam olyan csajjal akinek volt palija... megtanultam soha többet.

Egyrészt a karma visszavág, másrészt nemtudtam benne megbízni.

2013. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Visszament haza a Mamához,nagyon szeretik ám az anyukájukat,meg a szoknyájukon ücsörögni önállótlan módra...és tartani egyszerre egymás mellett 4-5 barátnőt is,nagy p.bubusok!
2016. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!