Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van ilyenkor a...

Mi bajuk van ilyenkor a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Páromon észre vettem, kb 1 hete, hogy olyan máshogy viselkedik. Egyszerüen nem tudom mi baja, pedig már kérdeztem.

Lakás felújjítás kellős közepén vagyunk, azt hittem ezért ilyen, (pénz miatt) de még ő kezdett el megnyugtatni, hogy majd kiforogja az idő. Nem tudom mit csináljak, nem vagyok az a faggatós, mert én sem szeretem, ha faggatnak. Egyszer kérdeztem meg csak hogy mi baja, nem igazán kaptam rá kielégítő választ, aztán meg annyiban maradt.

Kérdezzek rá megint, vagy majd elmondja ha van valami? Munka ügyben sem olyan lelkesen mesél már, szinte semmit nem mond. Nem akarom félreérteni a helyzetet (nő ügy) de kezdek kicsit beparázni. (Bár ezen igen erőssen meglepődnék)


2011. jan. 13. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Áh, szerintem a férfiak ilyenek. Én is állati nehezen tudok kiszedni ilyenkor bármit a páromból. Ha meg erőszakoskodok, mert már annyira idegesít, annak rendszerint veszekedés a vége. (Miért nem hagyom békén, higgyem el, nem velem van baja, de nem akar mindent az orromra kötni, nem akar olyan dolgokkal terhelni, amit még ő sem játszott le magában blablabla.) Igyekszem tiszteletben tartani. Szerintem ne parázz.
2011. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De olyan idegesítő!!!

Vitázni nem fogok e-miatt, de rohadtul b.ssza a csöröm mi lehet az. A telefonba mindig olyan aranyos sziát szokot köszönni, most megmár egy hete csak helló. Szerencsére 10 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni háyszor volt ilyen. Lehet csak egy sima depresszió, mégis csak idegesíti hogy hogy lesz kész a lakás felújjítás?

2011. jan. 13. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok! Ezek afféle átmeneti depresszív hangulati ingadozások, amit kiválthat a munkastressz, a felújítás stressze, az örökké borús idő, télvégi(tavaszi) fáradtság vagy az előbb felsoroltak összessége, mindegyikből egy-egy picike csipettel. Szerintem ne cseszegesd, várj kicsit. Ha még egy-két hétig nem változik, akkor viszont bátran kérdőre vonhatod, hogy rád is rossz hatással van, tehát van közöd hozzá és legyen szíves kicsit megnyílni feléd. Vegye a bátorságot és bízzon is meg Benned. De ne rohand le, ezt csak akkor, ha makacskodik. Mondjuk én meg pont az a típus vagyok aki nem tudja magában tartani, ha valami bsztatja.
2011. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ilyenek a férfiak. én együtt éltem az előző két párommal és most a férjemmel, és mindegyikre ezt tudom mondani... hirtelenjében csak azon kaptam magam, hogy nem szól hozzám, folyamatosan máshol jár az esze, nem érdekli semmi, stb. és hiába kérdeztem, semmi reakció. vagy max annyi, hogy semmi bajom. de mégsem közeledett, nem kommunikált, stb. és ezt mindegyik férfi eljátszotta velem. aztán később én nem faggattam, én is hüvösebb voltam olyankor, és volt hogy eltelt így pár hét is. a végén elmondta, hogy bántotta ez vagy az a dolog és ezen rágta magát. de addig nem, mert lehet, hogy még ő maga sem tudta, hogy van valami baja. szóval érted... hagyd most, nyilván agyal, vagy van valami olyan munkahelyi probléma, amivel nem akar fárasztani. vagy egyszerűen ilyen korszaka van. de nyilván sok a probléma, ha még a ház felújítása is most van. lehet, hogy elfáradt egy kicsit, vagy most kezd elege lenni. ilyenkor hagyni kell, kicsit lehessen a saját kis nyugalmában. hidd el, azzal hogy faggatod csak rosszabb lesz. és ha azt mondja, hogy nincs semmi, akkor bízz benne, nyilván nincs is semmi baj. ha meg igen, akkor meg majd elmondja magától. egyszerűen hagyd őt. vagy ha annyira idegesít, akkor szervezz egy közös programot, hogy kapcsolódjon ki. menjetek sétálni, vagy kirándulni, esetleg egy romantikus vacsora. de egyébként alapjában hagyd most őt, ilyen időszakát éli.
2011. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én alapjáratok elég gyanakvó természet vagyok, de a férfiakat ismerve szerintem sem ritka dolog ez a hirtelen hangulatváltozás. Biztos van valami baja, ami miatt belül rágja magát, neked pedig nem akarja elmondani, mert vagy kellemetlen számára, vagy pedig nem akarja, hogy te is aggódj miatta. Szerintem megpróbál vele egyedül megbirkózni, mert hát férfiúi büszkeség.. és majd max utána avat be téged az ügybe.

Addig csak annyit tudok tanácsolni, hogy hagyd rá:) Ne idegesítsd magad, vele pedig légy türelmes!

2011. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Férjemet néha kértem, hogy ha valami baja van, inkább puffogja ki magából, mert egyre több stressztünet jelentkezett nála testi formában. Próbálkozik vele, múltkori volt a legaranyosabb. Vizsgára készül, tiszta ideg:

- Kinyitom az ablakot, nincs levegő. Basszus, hideg van!! De jól esik a levegő... De ez a rohadt hideg!!! (fél perc csönd, majd kicsit halkabban) Most hisztis vagyok...


Azt hittem, lefordulok a székről :)

2011. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
uccsó ez nagyon LOL
2011. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Miért a nők ezt miért csinálják?
2011. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Én sosem voltam ilyen. Voltak ilyen barátnőjeim, meg is szakítottam velük a kapcsolatot. Nem voltam kíváncsi a morcos fejükre.

Viszont páromat ismerem ok nélkül nem szokott ilyen lenni, de azóta kiderült, hogy tényleg a lakás miatt volt ilyen, hiába ő vígasztalt engem.

2011. jan. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!