Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az azonos horoszkó...

Szerintetek az azonos horoszkópú embereknnek több mint valószínű hogy közös tulajdonságai is vannak vagy ez csak hülyeség?

Figyelt kérdés
Én pl ikrek vagyok és akiket ismerek ugyancsak ikrek-et, van sok közös vonásunk :) mit gondoltok?
2013. jún. 12. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Három olyan férfit ismertem, akik ugyanabban az évben, ugyanazon a napon születtek.

Az egyik extrém visszahúzódó, otthonülö, nagyon müvelt és intelligens ember, több, mint 25 éve házas, és nagyon jó férj meg családapa.

A másik a társaság központja tipus, minden évben legalább 2-3 barátnöt fogyaszt, egyetemet végzett, de csak szakterületen van tudása, egyébkent kimondottan felületes.

A harmadiknak 8 általánosa van - nem akart tanulni, alkalmi munkákból él, masssziv alkoholista, kétszer elvált, mert a feleségek nem birták azt, hogy iszik és akkor kimondottan agressziv.


Nekem ebböl egyértelmü, hogy semmi köze a horoszkópnak az ember jelleméhez.

2013. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerinted komolyan be lehet sorolni 7 milliárd embert 12 kategóriába? Nevetséges.
2013. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is ikrek vagyok, van 5 ikrek ismerősöm (vagy legalábbis csak 5 emberről tudom biztosan, hogy azonos csillagjegy alatt születtünk), de egész más személyiségek vagyunk mindannyian.

De én a magam részéről azóta nem hiszek benne, mióta egyszer végigolvastam az összes jegy elemzését, és mindegyikbe olyan alapvető, de összefüggéstelen tulajdonságokat írnak le, hogy néhány szinte mindenképp jellemző lesz az emberre. De ilyen néhányat pedig bármelyik csillagjegy leírásánál találni, és például az én helyzetemben az ikrek jellemzése az egyik legkevésbé rám illő.

2013. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen, tény h nem vagyunk egyformák :) csak így érdekeltek vélemények :D
2013. jún. 12. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos. De még az asztrológusok szerint sem feltétlenül. A napjegy csak egy része a horoszkópnak.
2013. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy hülyeség-e? Az egész horoszkóp egy hülyeség. :)
2013. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Én kos vagyok és a nagymamám is kos, imádjuk egymást, de elég különbözőek vagyunk.

Szerintem sem meghatározó, nekem is van olyan barátnőm akivel sok közös van bennünk, mégsem azonos a horoszkópunk. :)

2013. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" A napjegy csak egy része a horoszkópnak."


Ha több ember ugyanazon a napon (ugyanabban az e´vben) született, akkor minden egyezik náluk.

2013. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Antimod ***** válasza:

Látok közös vonásokat az egyazon csillagjegyben születettek között, de ez korántsem azt jelenti, hogy egyforma személyiségek volnának. (Kissé falra is mászom a "hogyan kezeljem a bak férfit" című kérdésektől emiatt.)

Ezer más dolog határozza még meg a személyiség pillanatnyi(!) jellemvonásait, kezdve a születési körülményektől, személyiségtípustól, lélek korától az azóta megélt tapasztalatokig, sérelmekig.

2013. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ha több ember ugyanazon a napon (ugyanabban az e´vben) született, akkor minden egyezik náluk."


Túrót! Már az Aszcendens sem feltétlenül (meg a többi házcsúcs). Egy nap alatt körbejár az összes állatövi jegyen. Tehát akkor ugyanaz a horoszkópja két embernek, ha ugyanannak az évnek ugyanazon a napján, ugyanannak az órának ugyanannak a percében születnek.

2013. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!