Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi jó és rossz...

Skorpió férfi jó és rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
google?
2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Jó tulajdonsága, hogy kis helyen is elfér, rossz tulajdonsága pedig, hogy csíp és a mérge halálos.
2012. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
tapasztalatok szerint.....
2012. aug. 13. 13:43
 4/24 A kérdező kommentje:
ilyen degenerált ember minek van itt fent??ha nem tudsz normálisan válaszolni inkább lépj innen...köszi
2012. aug. 13. 13:45
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

én a páromról tudok nyilatkozni, nem tudom, megfelel-e a leírásnak teljesen


műszaki beállítottságú, kreatív, addig megy egy probléma után, amíg a lehető legjobb megoldás nem születik, ezért könnyen tűnhet úgy hogy lassú vagy lusta, pedig nem, csak sokáig tart neki meghozni egy döntést, mert megvizsgálja minden oldalról

a partnere az első, de jól kell tartani. szereti a hasát, ha kényeztetik, azt különösen, el kell őt ismerni mind szakmailag, mind emberileg, és szereti érezni, ha felnéz rá a ő. ő akar otthon A férfi lenni.

szexben nagyon jó, nincs párja.

alkalmazkodó, kompromisszum képes.

2012. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Én csak a kérdésre válaszoltam :D Ellépni meg hiába lépek, viszem magammal a laptopot.
2012. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Ez ember függő, nem a horoszkópod határoz meg téged, pl.: aztmondják akik nyáron születtek azok imádnak vizközelbe lenni stb.. én rák vagyok nyáron születtem és víziszonyos vagyok :)
2012. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakosak, akaratosak, ellentmondást nem tűrőek, mindenki áttiporva jutnak csúcsra, sértődékenyek, féltékenyek, makacsak, nekik mindent lehet másnak semmit.


Kitartóak, sikeresek, nagyon elbűvölőek tudnak lenni ha akarnak és csak amíg akarnak, tűzön-vizen keresztül megy ha kell neki valami vagy valaki, és ami a legfontosabb: nagyon jók az ágyban, szenvedélyes szeretők, nincs tabu, mocskos a fantáziájuk és nagy az étvágyuk.


Összességében nehéz őket elviselni hosszú távon, de a szex összetartja a kapcsolatot egy darabig.


Ez csak a saját tapasztalatom.


Ideális társ neki a halak. Én nem vagyok az, nem is bírtam sokáig, szex ide vagy oda.

2012. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
na, ebből látszik, hogy semmit nem ér a horoszkóp, én tök mást írtam, mert az én skorpió páromra az igaz:)
2012. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Valószínű az aszcendenstől is függ.nekem a párom ugyan ez.amit Te leirtál.nem mondhatok róla ennyi rosszat amit a másik válaszoló leírt!!vannak dolgai de el lehet nézni!!
2012. aug. 13. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!