Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyű embernek...

Halak csillagjegyű embernek milyen jó/rossz tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
általánosságban kérdezem
2012. júl. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó: olyan kis kedves, jó társaság, nem beszél túl sokat.


Rossz: Kiszámíthatatlan, hirtelen logikátlan döntéssekkel tudja sokkolni az embert, addig meg eljátssza az ellenkezőjét. Nem tudja megfogalmazni az igényeit, csak próbálgat mindent és mindenkit, aztán hirtelen vált.

2012. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Jó: Nagyon jószívű

Rossz: Túlérzékeny, jószíve miatt kihasználhatják, tehetetlen

2012. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Viktor Tihanyi ***** válasza:
61%

Minden jegy épp annyira jó mint a másik.Ugyan annyi nehézséggel,hátulütövel.

A halak rendkivül érzékeny jegy,az egység jegye.

Mindennel mindenhol munkahely,család stb egységben kell lennie.Nönél ez könnyebb,férfiaknál kissé nehezebb mivel a halak holdi jegy.Egy férj feleség viszonynál viszont a férfinek kell napnak uralkodónak lenni,és a nö a holdi jegy.A halak férfi viszont nehezen bir nap lenni hiszen holdi ezért sokat szenved.Azt kell akarnia amit a másik,ezért sokmindenre rábólint ekkor viszont nem nap Többnyire sziv és gerincproblémás.Szóval a felsö szintjén mindennel és mindenkivel harmónizál.Közép szinten rózsaszin mámorban úszkál és mindent és mindenkit szeret.Persze ebböl könnyen kibillen,olyankor hasonlóan a skorpióhoz kiborul.Minden ellenem van,félek szorongás stb.Csak a skorpió ilyenkor befelé fordul,a halak meg kisirja magát mindenki vállán.Halak nök néha eléggé egoisztikusak mint vezetö személyek.Ö náluk pont ezért szintén sziv és gerincproblémák alakulhatnak ki.Egyszerüen képtelen alárendelödni.A férfi esetenként lehet nap a munkahelyén,de otthon a családban hold és olyankor szenved,belülröl emészti magát.

Igazából nem csak jegyre kell alapozni.Lehet valaki halak,de az aszcendense mondjuk bika és teljesen más lesz a dolgok összképe.Egy jó asztrológus nagyon jól ki tudja kalkulálni az efféle értékeket,rejtett aszcendens,melyik bolygó melyik házadban áll.Egész érdekes amikor az ember igy vizsgálgatja magát.

2012. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Akiknél hangsúlyosabb volt ez a jegy, a következőket figyeltem meg:

Negatívumok: nem mindig tudja, mit akar; szereti a szőnyeg alá söpörni a problémákat; apróbb és felesleges dolgokban füllenthet; naiv, hagyja, hogy kihasználják.

Pozitívumok: lelkesedő; szereti a társaságot; nagyon jóhiszemű - ezt főleg fiatalokon figyeltem meg, akiket még nem értek el az élet pofonjai; együtt érző; nagy állat- és emberbarát.

2012. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

jó: jószívű

rossz:túlérzékeny, naiv

2012. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halak vagyok. Húúú a 07-31 09:36 válaszoló válaszában teljesen magamra ismertem! vagy nagyon jó emberismerő, vagy ez a szakmája én nem tudom, de mintha leírta volna a jellemzésem!
2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!