Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki ért ahhoz, hogy elemezz...

Bratilla kérdése:

Valaki ért ahhoz, hogy elemezze, hogy két ember a születési ideje alapján milyen kapcsolatban áll egymással? Segítene?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömről van szó. Vele kapcsolatban minden olyan zavaros. Én nem hittem az asztrológiában sokáig, de kiváncsi vagyok, hátha ez körvonalakban jellemezni tudná a viszonyunkat.

Lány születési ideje:

1996. augusztus 23.

Férfi születési ideje:

1982. augusztus 4.


Köszönöm annak, aki segít!


2013. jún. 24. 18:08
 1/2 Fatika válasza:

Csillagjegy alapján: [link]

kínai szerint (a lány patkány, a fiú kutya)Kutya-Patkány: A Kutya kötelességtudatát, hûségét a kissé megbízhatatlan Patkány tudja értékeli. A Kutyának a Patkányt mindig rövid pórázon kell tartania, mert a Patkány hajlamos a kicsapongásra. A Patkány viszont ki tudja húzni a Kutyát nagy világfájdalmából. Egy Patkánynak mindig jó dolga lesz a Kutyával, s a Patkány is mindent megtesz azért, hogy életük kellemes legyen.

2013. jún. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy másik szerint: a lány nagy föld, a fiú tűz. (Persze ezek most csak az elsődleges elemek.) Szóval a fiú a kapcsolatban alapvetően segít a lánynak/energiával látja el őt.
2013. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!