Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azelőtt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azelőtt, hogy egy kapcsolat komolyabbra fordulna mik a jelei annak, hogy két ember jól kifog egymással jönni és boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban fognak élni?

Figyelt kérdés
Lehet-e ezt előre tudni még azelőtt, hogy két ember összejönne.
2013. máj. 27. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
ha egymás előtt mernek fingani
2013. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem, hogy csak normális válaszok érdekelnének, lehet ez ilyen fél 12 magasságában extra kívánság, de örülnék az értelmes válaszoknak tényleg
2013. máj. 27. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb kihagyás után is keresik egymást újra meg újra. Az összezördülések ellenére is.
2013. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban megnézve nem a kérdésedre válaszoltam.
2013. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Viszont tény, hogy hálátlan típus vagy...
2013. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
menj már aludni inkább
2013. máj. 27. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a két ember eléggé megismeri egymást a kapcsolat előtt, nem csak összejönnek egy hét ismeretség után, akkor miért ne lehetne tudni? Persze így sem 100% biztos a dolog, de minél jobban ismered a másikat, annál kevesebb meglepetés érhet később. Én például nem jönnék össze senkivel úgy, hogy csak a jó oldalát ismerem, mert mindenkinek van rossz oldala is, és mi van ha kiderül, hogy azzal nem tudok mit kezdeni? Akkor jönnek a veszekedések, meg az egyéb kellemetlen dolgok. Szóval szerintem úgy lehet ezt tudni, ha tudom előre, hogy nagyjából mire számíthatok.
2013. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az örök boldogságra nincs garancia, hiszen változunk.

De a válasz nagyon egyszerű: Meg kell ismerni a másikat.

2013. máj. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!