Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság olyan sok ember, akik nem mernek kommunikálni egymással a kapcsolat kialakítása érdekében?

Figyelt kérdés
Utalgatnak, rébuszokban beszélnek, ide jönnek kérdéseket feltenni tök egyértelmű helyzetekre. Elveszett a kommunikáció ma a fiatalok közt?
2013. máj. 7. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
már facebookon sem mernek ráírni?
2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
el
2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a fiatalok között. Felnőtt emberek is itt értetlenednek és bizonytalankodnak, akár egy többéves kapcsolattal a hátuk mögött is. De hogy a kérdésre is válaszoljak: fogalmam sincs, mi lehet az oka... :/

24N

2013. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
manapság? soha nem mertem beszélni senkivel :D
2013. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te ezen meg vagy lepődve?
2013. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan zárkózottak ilyen téren, és jobban meghallgatják egy idegen tanácsát. Ez már csak ilyen
2013. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok emberre ráírok, GyK-n, FB-n, fórumokon, nagyon kevés választ kapok. A válaszok többsége is egy-két szavas. Olyan mint ha az emberek nem is akarnának megismerkedni más emberekkel. Mindenki elvan azzal a kis "buborékkal" amit maga köré teremtett, benne azzal a 3-4 "baráttal" akinek néha kisírja a bajait, aztán ennyi.
2013. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a 7. hozzászólóval én is egyet értek, én is próbálok itt is meg más oldalakon is ismerkedni, de egyszerűen elutasítóak, van mikor elkezdek velük bezsélgetni és egyszerűen ott hagynak, még annnyit se írnak, hogy mentem vagy szia. inkább buliban iszonyat részegen ismerkednek. és lájkolgatják egymás képeit, vagy egymás hülye kiírásait, aminek semmi értelme sincs. ez a mai fiatalság. tisztelet a kivételnek. egy 17 éves lány
2013. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ezt én is észrevettem, pár évvel ezelőtt volt olyan lány akivel teljes 24 órát átbeszélgettünk, több ilyen eset is volt és nem szmájlik meg egyéb karakterek töltötték ki a beszélgetést, ma már ráírok valakire felcsillan a szemem ha visszaköszön vagy úgy kell harapófogóval kihúzni belőle mindent, ha közben nem tűnik el szó nélkül, végülis abba is hagytam a netes beszélgetéseket mert már saját magamat éreztem erőltetettnek, élőben meg egyenesen mission impossible
2013. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

itt és fb-n mi értelme van ráírni idegenekre?

Bár társkeresőn sem jön sok válasz.

2013. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!