Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző az ikrek jegyű,...

Mi jellemző az ikrek jegyű, skorpió aszcendensű személyre?

Figyelt kérdés
Már kerestem, de nem találtam.

2013. júl. 4. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam egy ilyet is. itt azt írja, hogy a Mars az Ikrekben van ennél a lapnál és hát ez ugye nem a legvidámabb lap. Moszt mit csináljak?

2013. júl. 4. 21:41
 2/4 anonim válasza:
100%
szilvàsbuktàt mert azt szeretem :D
2013. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de mások buktát csinálok.
2013. júl. 4. 22:04
 4/4 A kérdező kommentje:

" Skorpió aszcendens A Skorpió aszcendensűek szélsőséges jellemek, akik ha valamit csinálnak, azt vagy teljes erőbedobással csinálják, vagy sehogy. Szeretik az intenzitást, szenvedélyesek, legyen szó akár szerelemről, akár gyűlöletről. A szexualitás fontos helyet foglal el életükben. Másokkal szemben ridegek és érdektelenek, de a felszínesség nem az ő jellemzőjük, épp ellenkezőleg, kutatószenvedélyük határtalan. Megtalálják mások hibáit és gyenge pontjait, ami nem mindig válik javukra. Különösen akkor váltanak ki másokból agressziót, ha a leleplezés kizárólag másokra vonatkozik, és ők maguk kimaradnak belőle. Az emberek általában félnek tőle riasztó külseje és szúrós szeme miatt, amit megerősít kinézete is. Alacsony, vagy magas, ritkán közepes. Ebben is a végleteket fejezi ki. Haja, szeme és bőre feltűnően sötét, arca sokszor fenyegető vagy éppen csábító, démoni kifejezést ölt. Szemöldöke sűrű, összenőtt, szeme többnyire véreres. Álla előreugró, hegyes, vagy felfelé gömbölyödő, de mindenképpen határozott. Orra sasorr, vagy egyéb irányokba hajló, sokszor deformált. A nők előszeretettel festik hajukat teljesen feketése, vagy vörösre. Szívesen öltenek fekete ruhákat. "


Akkor most vasorrú bába vagyok??? A skorpió jegy sokkal igazabb rám, mint ez. Ebből csak egy-két pont, hogy pl szeretem a feketét, ennyi.

2013. júl. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!