Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ma megtudtam hogy a dédnagymam...

Ma megtudtam hogy a dédnagymamám vízöntő volt és is az vagyok lehet hogy megtudnám idézni a szellemét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 19:26
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy 42 nap már eltelt-e a halála óta. Ha nem, akkor kevés az esély a megidézésére, ugyanis 42 nap áll rendelkezésükre, hogy elmenjenek oda, ahová kell. Esetleg nem tudsz olyanról, hogy valami nagyobb elintézetlen dolga volt? Mert akkor lehet, hogy még itt van. Látni viszont te sem fogod tudni, mivel te nem vagy Mediátor. Viszont felkereshetsz egyet. Ő biztosan segít majd, ha tud...
2013. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 feketelovas válasza:
Ne játssz ezzel, mert veszélyes. Lehet, hogy magát a dédinek kiadva valaki vagy valami más jelenik meg, aki nem biztos, hogy jót akar neked...
2013. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki már nincs köztünk,azt hagyjuk nyugodni inkább. Neked is,meg neki is ez a legjobb.
2013. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!