Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz a bak pasira, hogy...

Igaz a bak pasira, hogy kitartó az ágyban?

Figyelt kérdés
akinek van tapasztalata,tudna egy kicsit mesélni nekem? :)

2013. júl. 8. 21:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az enyémre nem. De kétlem, hogy ez összefüggésben lenne a bakságával.
2013. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam bak, elég kitartóan alszik az ágyban. (fél éves) :) Amúgy mi az, hogy kitartó? Nem ismerek olyat, aki feladta volna menet közben...
2013. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk mennyire fontos neki,hogy a partner is elélvezzen.. ha ő esetleg előbb megy el,akkor mit tesz a partnerével.
2013. júl. 8. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 :D
2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bak vagyok elvtársnő... tudja kedves én nagyon kitartó LENNÉK, ha lett volna már barátnőm ezelőtt, de mivel még ott tartok, hogy csókolózni se csókolóztam, így aztán elgondolkodtató a kérdésed. Egyébként rendszerint a bakok közt van a legtöbb őrült zseni, és azoknak közel 50%-a nem tudja, hogy mi az, hogy szerelem. Namost azt kell mondjam, hogy én is az az őrült nem törődök semmivel típus vagyok, de azért a szép lányokat mindig megbámulom. Így aztán ha szép vagy, akkor az illető bizonyára mindent meg fog tenni azért, hogy élvezd, mert nagyon tetszel neki, hiszen ha nem tetszenél, akkor ügyet se vetne rád. Mert gondolom ha ilyet kérdezel, akkor hiszel az ezotériában, másrészt pedig van egy decemberi barátod, aki bizony bak jegy alatt született, és nem annyira elvont mint a többi bak. Évjárattól függ, ezt hozzá kell tennem. Egyébként sok sikert, ha netán egyéb kérdés fogalmazódna meg a fejedben, akkor privátba várom. Minden jót, szép estét! :)
2013. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
én bak vagyok:D 18 éves:D és bármeddig bírom a szexet, akkor megyek el amikor akarok.. így mindig a csaj ment el előbb.. ha kell küldök képet is.. privátban magamról:D hogy ,hogy néz ki egy bak:DDDDDDDD persze nem vagyok perverz.. vagy ilyesmi..
2013. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló egy példa a nem elvont bakok csoportjából.
2013. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem bak, és konkrétan nagyon nehezen megy el, néha már én nem bírom szusszal. Mindenesetre nekem ez megfelel, amikor nem vagyok hulla, és szerintem neki is :)
2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
volt bak párom,ha 10percre nem mondanám hogy kitartó,horkolni viszont nagyon tudott,azt alig akarta abbahagyni
2013. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen, igaz :)
2013. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!