Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a szűz pasi a szerelemben?

Milyen a szűz pasi a szerelemben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 08:50
1 2
 1/12 Aspartia válasza:
91%
Milyen lenne? Hamar elmegy. Bár ez függ az életkortól is, vannak kivételek. De tudnod kell van olyan srác is, aki már megannyi nővel volt, és ugyanúgy pocsékul csinál mindent... :D
2013. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
gyakori, hogy a szűz jegyűek (ffi is,nő is) magukra maradnak, mert kicsit nehézkesek, földiesek és nehezen oldódnak fel - szabad nekik kedvesen segíteni ezen...
2013. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább szűz.

De ha szerencséje van nem sokáig...

2013. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 3 szűz palim volt. A leghosszabb kettő és fél hónap. Szerintem uncsik, de lehet csak nem volt szerencsém :) ;)
2013. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
ha általánosítunk, akkor uncsik, visszahúzódóak,finnyásak... de sok egyéb tényezőtől függ valakinek a viselkedése, én pl ismertem egy olyan szűz pasit, aki állat volt az ágyban...
2013. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
85%
Akkor ne általánosíts!Ezért tartunk itt.......:( Mindenki egy egyéniség.Egyébként én szűz jegyű vok.Segítőkézség,aprólékosság,alaposság,rendszerető,mások segítése,kritikai beállítottság,tisztaság kedvelő.Ahol érzi, hogy szeretik ott nyílt és bizalmas, másokkal szemben tartózkodó.És még sorolhatnám milyen vagyok :)
2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Bocsi ez lemaradt,válasz a kérdésedre: Inkább barát, mint lángoló szerelmes,de egy merész,tüzes partner felébreszti szenvedélyét.Hasonlattal élve inkább parázs, mint lobogó tûz. Jól tud alkalmazkodni partneréhez. Szívesen veszi annak szeretetét, lelki meglegségét. Amíg nincs tistában érzelmeivel, szerelmi ügyei zavarosak lehetnek.
2013. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ti is egyszer szűzek voltatok, valahol elkezdtétek, netán így születtetek? Ez jusson eszetekbe amikor ilyeneket irtok valakiről.
2013. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

szerintem nem ártana tisztázni és szétválasztani, hogy csillagjegyben szűz, vagy nemileg...

csillagjegyre:

[link]

itt van szerelmi jellemzés is :)

2013. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, ezt nem lehet megváltoztatni, nem születhetek újra....de a szerelemben biza....ki is próbálhatod !!
2013. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!