Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz pasi és nyilas lány mi a...

Laszloka432 kérdése:

Szűz pasi és nyilas lány mi a véleményetek erről a két csillag jegy párosról? :-)

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Szűz pasi? Tele van vlünk a gyakorikérdés HAHAHAHAHAHHAHA


Nyilas lány? Él jen Szá la si. Él jen Szá la si.

2013. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
ezt a kérdést inkább valami ezotéria topikban kellett volna kiírni...
2013. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal jobb, ha a fiúnak van nyila, és a lány szűz. De így is lehet próbálkozni, ízlés kérdése. Érezzétek jól magatokat gyerekek, de azért ésszel!
2013. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A nyilas könnyen átlőheti a nyilát a szűz lukon. Fordítva ez már érdekes lenne, úgyhogy örülj neki, hogy ilyen a felállás.
2013. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Hogy normális választ is kapjál.Ne ez alapján döntsél,de hogy valami használható infót is adjak,nekem volt 2 nyilas barátnőm akikkel jó volt a kapcsoltunk.A nyilas nők elég szabadok és nem bírják ha korlátozzál őket,erre figyeljél,szeretnek barátkozni és eég nyitottak,tehát féltékenyebb birtokló típúsnak nem valók.Én nekem jó volt a kapcsolatom mint két lánnyal.

2013. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

"A nyilas nők elég szabadok és nem bírják ha korlátozzál őket,e" Ez a normális válasz? Ez???

Már kezdtem örülni, hogy egy értelmes is írt

Nem a csillagjegy határozza meg, hogy összeilletek e vagy nem...

2013. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

ma 15:36


Nagyon értesz hozzá látom...amihez nem értesz abba ne szóljál bele,nyílván nem ez a döntő,de érdekes mód pont a nyilas barátnőimre volt igaz pont ez a rész,ami mondjuk a skorpió és a bika barátnőmre nem.Én sem ez alapján választok de hidd el valamilyen szinten befolyásolja ezt.Van nyilas haverom nem is egy,azok is mind elég szabad szellemüek,amolyan életművészek és nem igazán bírják a korlátozást.

2013. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem a csillagjegy határozza meg, hogy összeilletek e vagy nem..


Ez a rész igaz is de én nem is arra válaszoltam.Hanm lartam egy nyilas nő tulajdonságát,és egy nyilas nő nem fogja bírni egy korlátozó pasi táraságát mert meg fulladnak attól,és nem iénylik annyira hogy kötődjenek mert szeretik a szabadságot.Ezért ragaszkodó pacskeroknak nem ajánlott..

2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezt feltétlenül nézd meg szerintem!!!!!!!!!!!!!!!! XD


http://www.youtube.com/watch?v=dSj3YNpqPKw

2013. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Apám is szűz, pedig a gyereke vagyok.
2013. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!