Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet ilyen egy szűz jegyű férfi?

Lehet ilyen egy szűz jegyű férfi?

Figyelt kérdés
A szűz jegyről szinte minden horoszkóp azt mondja, hogy megbízható, rendszerető, hűséges, pontos, beosztó. Én ismerek egy megbízhatatlan, kicsit nemtörődöm, nőcsábász, pontatlan, mindig pénzzavarral küzdő szűz jegyű pasit. Akkor ő a nagy kivétel, vagy elrontották a születési anyakönyvi kivonatát? :) (Nem a két jegy határán született, teljesen benne van a szűz időszakában.)

2012. máj. 4. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz jegyben születtem és olyan lusta vagyok mint egy pocok. A horoszkópjaidat nyugodtan dobd ki mind.


Ha mégis ezek alapján élnéd az életed akkor meg szeretném kérdezni: vörös vagy?

2012. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok, mégis egy csomó dolog nem illik rám. Nem horoszkóp alapján kell egy embert megítélni.
2012. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

red4me: nem a horoszkóp alapján élek, sőt az embereket sem ez alapján ítélem meg, ez nem központi kérdés nálam. Egyszerűen csak észrevettem, hogy vannak bizonyos tulajdonságok, amik igazak egy-egy csillagjegyben születettekre. És mivel ismerek több olyan szűzt, aki megfelel a fenti jellemzésnek, de ez a figura kilóg a sorból, kíváncsi voltam, mások véleményére. Csupán ennyi :)

Nem vagyok vörös, úgyhogy biztosan nem jönnék be 4you :)

2012. máj. 4. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
A horoszkóp NEM ÉR SEMMIT SE! A születési dátumát kell nézni, a pontosat, és a helyét, és felállítani a bonyolult asztrológiai elemzést (bolygóállások stb), és ebből jön egy személyiség. Viszont lehet, hogy a személyisége megváltozott az embernek valaminek a hatására, tehát nem ajánlom, hogy asztrológiából következtess rá.
2012. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A csillagjegyek úgy vannak megalkotva, hogy általános tulajdonságokat tükrözzenek, ami kismillió emberre lehet igaz. Azért így határozzák meg őket, mert ezáltal ráfogható, hogy igaz. De nincs valójában benne semmi.
2012. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Háhh, az én szűz jegyű expárom is pont olyan, mint amilyennek leírtad. Lehet róla beszélsz? :)
2012. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, azt hiszem az illetőnek van néhány ex-párja már :D Nekik őszinte részvétem, hogy elviselték akármeddig is :)))
2012. máj. 5. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Borzalmas volt az enyém is! Ráadásul mindig hazudott, mindenben! :)
2012. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed,hogy az emberek személyisége attól függ,amit pár unalmas tinimagazin ír?
2012. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez az egész horoszkóp duma egy mese...

Szerintem hülyeség, és sose hittem benne, pusztán azért néztem utána, hogy ne haljak meg hülyén.


Már maguk az általános jellemzők sem passzolnak rám, pl: Szűz vagyok, és azt mondják ránk, hogy át akarjuk formálni a párunk saját igényeinkre. Fenét, sőt számomra az a szép ha a párom egyedi és elfogadom olyannak amilyen.


Párosítások: szűz - bak: kiváló, szűz - ikrek: katasztrófális. Fenét... Bak feleségem van, de azt hiszem ha együtt maradunk mindenttőnk élete tönkre megy. Volt ikrek párom, kiváló kapcsolat volt, és bár azt mondják az ikrek labilis, én a megfontoltak titulált szűz szúrtam el...


Na ennyit a csillagjegyekről...


Szerintem nem 12 karakter és kapcsolati lehetőség létezik, mindenki má és más...

2012. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!