Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a nyilasok, betartják az igéretüket?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? meglehet bizni bennük ? és melyik horoszkoppal jön ki elég jól?:)
2013. júl. 24. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
gyakran lenyilaznak...
2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A magyar nyilasok hátrafelé is tudnak nyilazni. A kossal, bakkal, bikával jól kijön, mert jól lehet őket lenyilazni.
2013. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Nekem nem tűnnek túl megbízhatónak :D

2013. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. júl. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

A másoknak tett ígéreteiket betartják, a maguknak tetteket már nem éppen. És megbízhatóak igen. Segítőkészek, nagyvonalúak, őszinték, jó az igazságérzékük és jóindulatú emberek.

Egyszerűen törekszenek a jóra, szeretik, ha velük korrektek az emberek, és ehhez alapvetőnek tartják, hogy ők is korrektek legyenek. Ezért a legtöbbjük nem ígérget össze vissza, megbízható, kiszámítható.

A szavai mögött nem kell más jelentést keresni, azt mondják, amit gondolnak. Kivéve ha viccelnek, de azt pedig jelzik.


Mint barát, munkatárs, ismerős, szinte bármelyik jeggyel jól kijön miután már kiismerte. A jó emberekkel alap az összhang, a rosszakra meg ráhagyja és elkerüli a konfliktust. Skorpiók, oroszlánok, kosok elég nagy galádságokra képesek, de ha a nyila már ismeri őket, akkor tudja úgy kezelni a szemétségeiket, hogy ne vitázzon velük, és ne okozzanak neki rosszat.


Párkapcsolat:

A mérlegekkel nagyon jól kijönnek.

Ha a nyilas a nő, akkor a rákkal is tökéletes páros.

Szereti a bakokat is, bár a bakoknak túl eleven a nyilas általában.

Ikreket semmiképpen nem ajánlok a nyilasoknak, ugyanis az ikrek csak havernak jó, társnak nem, mert túl érzéketlen.

2013. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

a nyilasok a baràtaikért mindent megtesznek és megbízhatóak ilyen téren, a pàrkapcsolatban màr nem egészen

föleg a férfiak akik szeretik àtba szni a tàrsukat

2013. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen megbízhatóak. Legyél normális velük, ne játszmázz velük, és nem lesz gond. Jól kijönnek bárkivel. De mint társ, én sem ajánlom nekik az ikreket, amit már írt is valaki előttem, másra vágynak, nem jönnek ki. A többi jeggyel sokkal jobban kijön, de nem tudom kihez passzol legjobban.
2013. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én rák nő vagyok, nyilas pasival 5 éve és tök jó, többek között azért, mert mindig megtartja a szavát és maximálisan megbízhatok benne!!!
2013. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ikrek nő vagyok és nyilas pasival vagyok már 2,5 éve. Tökéletesen megvagyunk mindenféle viták és egyéb nélkül.
2013. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ!:)
2013. júl. 29. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!