Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azért nem voltam még szerelmes...

Azért nem voltam még szerelmes, mert ikrek vagyok?

Figyelt kérdés
24 vagyok.

2013. júl. 30. 22:26
 1/7 Nosco válasza:
100%
Valami más lehet az oka. Ikrek az én csillagjegyem is és nem is egyszer voltam már szerelmes. 27/F
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azért nem voltál még szerelmes, mert még nem találkoztál olyan fiúval/lánnyal, akibe bele tudnál szeretni.

Hogy ez most puszta véletlen, vagy csak rossz körökben mozogsz, nem tudsz ismerkedni, vagy valami egyéb oka van, az már részletkérdés, de az biztos, hogy nem a születésed időpontja, és az akkor esedékes égitestállások gátolnak meg bárkit is, hogy érzelmileg közel kerüljön hozzád.

2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne.

Nekem meg azért barna a hajam, mert Bak vagyok.

2013. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
28%
Nem, azért, mert egy retardált kretén vagy...
2013. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az ikrek az a jegy, aki a legkevésbé szerelmes típus. Nem is nagyon igénylik a szerelmet, vagy legalábbis mást értenek alatta, mint mások. Ha az ikrek állandó társat választ, akkor neki az a fontos, hogy jó barátok legyenek, jó programokat csináljanak, ezekhez kell neki a társ.
2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
azért nem voltál még, mert balfäsz vagy
2013. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Imádom az Ikreket... :) Nyilas vagyok. A legjobb barátnőm és a pasim is Ikrek. Jó fejek. Eleinte nehezen nyílnak, de azután ajjaj.. :) Szóval ne aggódj!
2013. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!