Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az, hogy az ikrek csillag...

Igaz az, hogy az ikrek csillagjegyben szülötteknek kialakul két személyiségük, de nem annyira feltünő, mint a tényleg többszemélyiségüeknél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 23:21
 1/6 anonim válasza:
nem igaz
2013. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tudományos kérdés.
2013. júl. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit tapasztalatból írok...

A többs személyiséget ne úgy képzeld el, hogy van két vagy több elkülöníthető személyiség, hanem pl nagyon jól alkalmazkodnak, nagyon gyorsan változtatják a véleményüket, mindig az adott hatások benyomások alapján. Emiatt kétszínűnek, sőt gyakran akár hazugnak is gondolhatják őket, pedig nem, csak éppen tegnap másképpen látták, mint ma.

Sőt általában kíméletlenül őszinték.

Ezek a hangulat alapján való döntések miatt tünnek többszemélyiségűnek..


(Ikrek vagyok, a környezetemben is több iker él, de a leírtak nem kőbe vésett tények, hanem a saját tapasztalataim)

2013. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez tényleg így van, hogy nagyon hangulatemberek, és tényleg nagyon gyorsan változtatnak a gondolkodásmódjukon, nekem anyám ikrek, meg az egyik barátnőm. Ez azért is rossz tulajdonság, mert így nagyon könnyen el tudja rontani az életét. Pl. beleszeret valakibe, úgy gondolja, hogy hozzámegy hitvesül, aztán később kiderül, hogy nem is jönnek ki jól, és akkor már máshogy gondolja... (anyám példája, 4x házasodott és vált el)
2013. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg így van. Én pasiknál (20-65 év között), sőt 75 éves nőnél is észrevettem ezt a hangulatváltást és az ezzel járó erős szangvinizmust és főleg szétszórtságot. Nagyon rájuk kell pirítani, hogy összeszedjék magukat ...
2013. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettővel fennébb: nézzük csak Gábor Zsazsát és pl. Marilyn Monroe-t, igaz? :) Ez a laza váltogatás konkrétan mit jelent az ikrek-nél: felszínességet vagy az józan értékelés hiányát?
2013. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!