Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Illik rád a csillagjegyed? Ha...

Illik rád a csillagjegyed? Ha nem, mi illene jobban? Mi vagy?

Figyelt kérdés

Értsétek jól. :-)

Én Bak vagyok, de jobban illene rám a Vízöntő. (Pedig nem ahhoz közeli napon születtem, és nincs is a "képletemben" -vagy micsodámban- semmilyen levegős jegy...)



2013. aug. 5. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kínai csillagjegyed. Az jobban illik hozzám, illetve, pontosabb. A kettő együtt a legélethűbb.

Én vízöntő vagyok és kecske.

2013. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok és egy az egyben illik rám a leírás, de az aszcendensem is nagyon találó (ikrek).
2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ikrek vagyok, és részben illik csak rám. Az nagyon igaz, hogy mindenbe belefogok, ami épp érdekel, de pont ezért semmit nem fejezek be, ill. mindent egyszerre akarok csinálni :D Az is igaz, hogy sokoldalú vagyok.

Az viszont egyáltalán nem igaz, hogy kommunikatív vagyok, meg a társaság középpontja. Nagyon zárkózott vagyok, bár meg kell hagyni, ha a barátaimmal beszélgetek, akkor elég sokat csacsogok :D És utálok vitatkozni (de ha arra kerül a sor, akkor tényleg mindig enyém az utolsó szó, szóval ez is igaz :D)

Meg sok helyen olvastam azt is, hogy az ikrek hazudósok, de rám annyira nem igaz.

2013. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Illik. Rák vagyok. Érzékeny vagyok, de annyira már nem. Romantikus vagyok álmodozó. De tapasztalatból megfigyeltem hogy a legtöbb rák-lány olyan gonosz. Azon törik a fejüket, hogy miként tudjanak ártani másoknak. Ezt szerencsére nem tapasztaltam még magamon. De nem is akarom.
2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kos vagyok, és ahogy elolvastam a többit is... Hát mit ne mondjak, az össze illik rám...

Erről ennyit.

2013. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Oroszlán vagyok, de a bak aszcendens jellemző.
2013. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én szűz vagyok, én 40 éves:)
2013. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mérleg egész jól illik rám.

Nyilas vagyok, és a fő jellemzők nem igazak rám. Nem vagyok szabadságmániás, függetlenségre sem vágyom, bár könnyen szerelmesedem viszont nagyon nehezen felejtek szerelmet, családra és otthonra vágyom, nem a barátok után loholok, most nincs kedvem folytatni, helló.

2013. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rák vagyok, és illik rám :)Érzékeny vagyok, romantikus és családcentrikus, de mit ne mondjak nagyon sértődős, és ami az újságok szerint nem jellemző, hogy bosszúálló, és elég gonosz tudok lenni, mondjuk úgy, hogy rafinált. De ez sztem azért van, mert a kínai horoszkópom kígyó :P
2015. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bika vagyok, érzékeny, romantikus, konzervatív bizonyos dolgokban (szeretem a régi hagyományainkat stb), hűséges,segítőkész, becsületes, félénk, halk szavú, ugyanakkor legbelül egy igazi lázadó. Néhány dologban passzol rám a csillagjegyem, de annál jobban illik rám inkább egy víz jegy, pl. halak (a hold jegyem az és sok más ,,vizes" bolygóm van). A bikákra általában nem mondják, hogy ennyire érzékenyek és könnyen meghatódósak lennének.
2016. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!