Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak itt a fórumon szuper...

Vannak itt a fórumon szuper intelligens Vízöntök? Kérdeznék tölük pár dolgot.

Figyelt kérdés

Igaz, hogy roppant nehezen beszéltek az érzelmeitekröl, annak ellenére, hogy nagyon lazának tüntök?

Igaz, hogy sokszor vagytok kétkedöek és depisek, amit abszolút leplezni tudtok?

Igaz, hogy gondoltok néha az öngyilkosságra - amit persze semmi szín alatt be nem vallanátok?

Igaz, hogy minden döntés elött sokat tépelödtök magatokban?

Igaz, hogy kényesen vigyáztok arra, nehogy belelássanak az érzelmeitekbe, mégha pozitívok, akkor sem?

Tehát keményen uralkodtok magatokon és ezáltal végülis a többieken is?

Tényleg ilyen bonyolultak belül a könnyednek tünö Vízöntök?

A legokosabb nönek is fejtörést okoztok?! Söt, akár tudatosan félre is vezetitek? Ès még élvezitek is?

Ilyenek vagytok Ti sármos Vítöntök?



2013. aug. 5. 23:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mangólia és Bukkot rézhangszoroshangya utolsó erdős levelű party oppenheimer doktor füves felegvárában. ez lehetne egy film címe. :D ám a kérdésre válaszolva nem igen illik rám ez csak egy picit pedig vízöntő vagyok okosnak nem mondom magam az iq elvileg a teszt szerint száz allat de érdekes pedig kitünő vagyok akkor most mi van .
2013. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
Csak szuper intelligens Kosok vannak.
2013. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

2-es rákérdezhetek?? Kos jegyben születtél!


A Vízöntőről a tapasztalatom: nagyon fontos számára a szabadság- akár a családi kötelékek kárára is - arra törekszik, hogy szabad legyen. A felsorolt vádirat is ebből az elementáris igényükből jön.

2013. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

En egy szuper intelligens Hal vagyok.

Egyetlen bolygom van, amelyik a vizöntöben van, de nem egy jelentös (nem ascendens), a jellemzesek vegefele. Ehhez kepest teljesen igaz ram az elsö mondat elsö fele, elegge ketelkedö is vagyok, 4. is teljesen igaz, 5. meg annal is igazabb, magamon igyekszem uralkodni (sztem masokon nem). Ki tudja, hogy a nöknek okozok-e fejtöreat (nö letemre). A többi nem igaz, de eleg sok ahhoz a jelentektelen kis vizöntö-hatashoz kepest! Bar egyszer olvastam egy olyant is, hogy minden csillagjegy valojaban az azt megelözö csillagjegyre irtak jellemzöek valami eltolodas/eliras miatt, tehat a Halra pont a Vizöntö.

2013. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:

igaz

igaz

nem igaz!

igaz

igaz

igaz

igaz

igaz

igaz

igaz

igaz

2013. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
3-as, rákérdezhetsz. Briliáns logika;)
2013. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 BlackSword ***** válasza:

Ezek nem igazak... Én ismerek vízöntőt, de nem az a tipikus taktikázós, félrevezetős... Inkább csendes, figyelmes, nyílt, őszinte, picit visszahúzódó, de magát megvédő, és hatásos beszólásai vannak... Picit talán akaratos...



És figyu első: Az iq nem azt jelenti, h full kitűnő valaki, az csak egy képesség... Egy jó példa einstein, akit kivágtak az iskolából, és a matematika sem volt az erőssége, de kétségtelenül zseni volt...


Ha van egy kád vized és ki akarod üríteni, akkor mit használsz??? kiskanalat vagy vödröt???

2013. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Èn nem azt kérdeztem, ismer-e valaki Vizöntöt.

Azonkívül épp a belsö tulajdonságokra kérdeztem rá, ami nemcsak hogy kívülröl nem látszik, de ha elolvasod, akkor rájössz, hogy a Vízöntök ezt még véletlenül sem akarják kimutatni.

Hogy te épp mit gondolsz, az ebben a dologban nem sokat számít.

2013. aug. 6. 16:54
 9/31 anonim válasza:

Vízöntő vagyok, és mindegyik illik rám valamennyire.

Bár szerintem ez ezer emberre illik.

Egyébként rólam is azt hiszik hogy nem taktikázok, de én épp ezt akarom:) Imádom vezetgetni az embereket, miközben ők azt hiszik ők döntöttek.

2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nem vízöntő vagyok, de a párom az, így válaszolok én is :)Sok rosszat hallottam már vízöntőkről, így a páromnál valószínűleg sokat számíthat az aszcendens. De amúgy nem szabad mindent elhinni a horoszkópnak, így én csak egy vízöntő pasiról tudok nyilatkozni,akivel hosszú ideje együtt élek.


1. Igen, nehezen megnyíló, de mély érzésű (mélyebb érzésű, mint amilyennek kívülről látszik)


2. Nem kétkedő és nem depis (habár vízöntő lányoknál tapasztalom a depisséget, de vízöntő fiúknál nem)


3. Nem hinném, hogy öngyilkos hajlamű, de néha magába tud roskadni, bár nem tartja magához méltónak az elszontyolodást, mert egy igazi vízöntő pasi az tökös, és felülkerekedik az akadályokon ;)


4. Mérlegel, de nem hezitál túl sokat, nem problémázik túl sokat, inkább logikusan átgondolja a dolgokat és dönt.


5. Nem igaz. Akivel szoros szálak fűzik össze, azzal szemben nagyon nyílt a vízöntő! Ha nem nyílt veled, akkor nem bízik benned.


6. Uralkodik magán, igen, de ez nem képmutatás, inkább van benne erő, elszántság, és általában véghezviszi, amit akar, de nem megy fejjel a falnak sem.


7. Bonyolultak, igen ;) De az is lehet, hogy mi, többiek vagyunk bonyolultak, és ők valójában rém egyszerűek. Az "én vízöntőm" nyílt, őszinte, kiszámítható (nem kétszínű, nem alakoskodó, amit gondol, általában azt mondja, és teszi, nem egy hantaboy)


8. Okos vagyok, de az ő IQ-ja mesze magasabb, mint az enyém (vízöntők között rengeteg a zseni, újító, feltaláló, nézz utána!) és ez a kérdésfeltevésein, a világlátásán, a problémamegoldásain nagyon meglátszik. Logikus, tárgyilagos, nem lehet átvágni, de nem is érdemes.

engem még sosem vezetett félre (most itt jöhetnek azok a hozzászólások, hogy jaj, dehogynem, csak nem vettem észre. De nem, én hiszek abban, hogy nem, mert józan ember, nem szereti a színjátékokat.


9. Bizony, sármos, különösen az esze teszi azzá, meg hogy szeret játszani, érdeklődik a dolgok iránt.


Van egy negatív oldala is: kissé magas az ego-ja, meg igényes nagyon (néha túlzóan), de számomra egyenes (gerinces), meg lehet vele beszélni dolgokat

2013. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!