Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek NYILAS a horoszkópja,...

Akinek NYILAS a horoszkópja, milyenek a negatív tulajdonságai?

Figyelt kérdés

kiváncsiságból kérdezem mert most ismerkedek egy nyilassal és nemtudom mennyire megbizhatóak, lehet nekik hinni? sorolhattok pár rossz tulajdonságot!

Én iker vagyok nekem a kétszinűség és a fecsegés ami nagyon rossz,nem tudok titkot tartani:S

20/lány


2013. júl. 28. 12:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Könnyen szerelembe tudunk esni, de könnyen ki is tudunk szeretni vagy ami még rosszabb egy másikba...
2013. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A horoszkóp -már ha működik- egy sokkal összetettebb dolog, mint egyetlen csillagjegynek (jelen esetben a napjegy) az ismerete.

Több bolygó is található az égen és ezek pozíciója általuk bezárt szöge adja a személyiséget. pl. Nap a nyilasban 5 házban, Vénusz a Rákban 3 ház stb.

Illetve ezen adatokból lehetne precízen jósolni.

Egyébkén itt megtalálod: [link]

Üdv: egy nyilas

2013. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

arrogáns,gyakran beképzelt,ítélkező,képmutató,tudálékos,túlzó stb...

De ezen kívül sok pozitív tulajdonságunk van:)

De gyorsan ki ábrándulunk a barátunkból mert folyton kalandra és másra vágyunk.

2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

harmonetről.

,,Két dinamikus és nagyon szabadságszerető ember. Kapcsolatuk általában eltart egy ideig, mivel jól berendezik az életüket azután is, hogy az első lángolás elmúlt. Fontos, hogy a kapcsolatban korlátlan személyi szabadságot élvezzenek, főként, hogy anyagilag függetlenek maradjanak, mert egyik sem bírja elviselni ha kiszámítják a zsebpénzét. Házasság előtt kössenek házassági szerződést. Idővel komoly érzelmi problémák merülhetnek fel köztük, és ha egyik sem képes sínre tenni a kisiklóban lévő kapcsolatot, a szakítás természetszerűen következhet be. Elsősorban társadalmi és szakmai téren jó kapcsolat."

2013. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát így, hogy te vagy a lány és a nyilas a fiú, így lehet jó is. A nyilas nő+ ikrek férfi viszont rettenetes kombináció.


A nyilas nem tud hazudni, ha arra kényszerül, szenved, látni rajta. Szóval őszinte. Beszélgess vele sokat és őszintén, és mindent ki fogsz tudni szedni belőle. Amiket mond, azt meg hidd el, és ne ámítsd magad abban, hogy más jelentése lenne a mondndójának. Hihetsz nekik igen. Megbízhatóak. Egy nyilas nem fogja azt mondani neked, hogy szeret és életed párja lesz, soha el nem hagy, ha azt nem gondolja úgy. Viszont ha úgy gondolja, akkor az úgy is van, ne kételkedj benne!


Egy okos nyilas ismeri önmagát, és nem fényezi magát. Nem beképzelt, nem képmutató, ahogy fentebb írták. Viszont tűnhet annak, mert gyakorta meggondolatlanul mond hülyeségeket, azáltal, hogy rosszul fogalmaz, nem túl pontosan, vagy épp csak viccelődik. Ilyenkor ha beképzeltnek titulálják, akkor vagy elmagyarázza mire is gondolt, vagy meghagyja tudatlanságban a másikat, mert nem jelentős számára adott személy véleménye...

Az a nyilas, aki tényleg beképzelt, az általában alacsony műveltségű, kevésbé okos ember...


Az ikrek szereti mellőzni a romantikát, szenvedélyt, érzelmeket. A nyilas viszont nem... Erre figyelj!


Azért mondok nyilasra rossz tulajdonságot:

Többet tervez, mint amit cselekszik.

Szórakozott, szertelen.

Saját céljait nehezen valósítja meg. (Ellenben másét jobban!!! Szóval ne hagyj rá mindent, érezze, hogy neked segít és nem magának tesz meg x dolgot...)

2013. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lobbanékonyak vagyunk, mint a tűz jegyűek leginkább, de ezt eléggé jól leplezzük, csak néha észrevevődik mozdulatokból és akár fújtatásokból :)).

Valóban hamar kimondjuk a nyers igazságot, viszont leginkább azért, hogy egy-egy ügy jobban haladjon már, mert a szereplők, akik benne vannak vagy nem értik a szitut teljesen, vagy nem tudják/nem akarják megoldani, vagy nem érzik a további irányt. A nyilasok nem rosszindulatból mondják ki az meglátásaikat, hiányzik belőlük a számító, áttaposó, gátlástalan jellem.

2013. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kettővel fennébb: teljesen igazad van az ikrek pasival kapcsolatosan, ugyanezeket vettem én is észre és erősen hiányolom egy-egy légyottnál.
2013. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyi, ikrek vagyok és több mint 8 hónapja van egy nyilas párom. Tökéletes a bizalom köztünk és nagyon jól megvagyunk.


17/L

2013. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Figyi 17 éves kislány! Pár év múlva és úgy 10-20 év múlva is írja majd a nyilas párodról és a kapcsolatotokról! Csövi!
2013. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy mik a negatív tulajdonságaim?


A nagyfokú szétszórtság,meg bolond is vagyok,bár mások szerint ez jó is,nem kötődöm a szabályokhoz,nekem sajátjaim vannak.


Én nagyon nehezen bírom a párkapcsolatot is,pedig nő vagyok.


Szexuálisan szabados és utálom az olyan embereket,akik vérre menő ügyet csinálnak egy kis félrelépésből,totál butaság,ősember szint.

2013. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!