Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A hulló csillagos kívánság...

A hulló csillagos kívánság tényleg teljesül, vagy csak babona?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?

2013. aug. 13. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Gondolj csak bele racionálisan. Szerinted, ha random kívánsz valamit hullócsillag jelenlétében, az képes lesz neked teljesíteni valamit? Ez olyan, mint a Jézuska. Kívánsz, és vagy azt kapsz, vagy nem (attól függ, szüleid tudnak-e róla, mit akarsz, vagy van-e rá pénzük).

Idővel teljesülhet akármelyik olyan kívánság, ami a való életben bír valamilyen eséllyel (szóval nem az a fajta dolog, hogy azt gondolom, majd szárnyaim lesznek, és lőn tollasodik a hátam). Kívánod, hogy jöjj össze a fiúval, aki tetszik (vagy fordítva), de ez nem olyan dolog, ami hullócsillag nélkül nem fordulhat elő.

Babona, mint a fekete macska, az esernyős, létrás dolgok... Sokszor képesek vagyunk bebeszélni magunknak, hogy "azért, mert...". Tehát szerencsétlennek érzed magad, mert átmentél a létra alatt, így utána megbotlasz, majdnem elüt egy autó. De ez akkor is megtörténhet, ha nem megy át előtted fekete macska. Csak olyankor az agyad erre koncentrál, "azért mert...".

Ilyen egyszerű. Egyfajta szokás, ami élteti benned a hitet, hogy megkapsz valamit, amit nagyon akarsz.

2013. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem teljesült, pedig nem kívántam lehetetlent, ergo babona.
2013. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Ennyi...:D

2013. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan, mint a gyertyaelfújásos kívánság. Vagy a híreshelyen-gödörbedobottpénzes kívánság.
2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most biztosan hülyének fogtok nézni de nekem elég sok teljesült
2013. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, mert sütit kértél reggelire, meg ilyenek. :D Elmagyaráztam logikusan, miért teljesülhet, de mindegy. Egyesek a marhaszintet sem értik meg.
2013. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez hozzáállás kérdése:)
2013. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor teljesül ha a kívánságod az első gondolatod, és közben nem gondolsz semmi másra, és később sem vonod kétségbe a legkevésbé sem, hogy úgy lesz ahogy kívántad.
2013. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!