Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit áldoznátok fel, ha szinte...

Mit áldoznátok fel, ha szinte bármit megkapnátok (gazdagság, hatalom) bizonyos lények által?

Figyelt kérdés

Egy rituálé során jelentkező entitás arra kérne, hogy igen szüksége lenne valamire tőlem, de ezért cserébe BÁRMIT megkaphatok, mit adnál?

Felénk volt egy ilyen ember, mára már luxusban él....de egyedül van, senkije nincs.



2013. júl. 30. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Semmit és semmi nem is kell tőlük, és semmilyen ajánlat nem érdekelne ezektől a te helyedben.
2013. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, amiért sokan bármit odaadnának, megvan: szerelem, család, gyerekek.

Van hol lakni, van munkánk, minden más csak ezeknek a fokozása.

A boldogságot az ilyen alku nem hoz, pont azért, mert valami nagyon-nagyon fontos dologról le kell mondani érte.

2013. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért? Mit kérne?
2013. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A lelkét és a testét, mi mást? Ez nem ügy, mindig ezt kérik.
2013. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Mégis, milyen szintű áldozat?

A laptopom nagyon szeretem de azt feláldoznám. Ilyenek is jók? Vagy kutya? Ember? Adjam el a lelkem?

Én épphogy szeretek egyedül lenni, utálom, ha valakivel közösködni kell, ha egyedül vagyok itthon, sokkal jobban érzem magam.

2013. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
a szüzességemet egy jó csajért
2013. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
bármit a f@rkamon kívül... :)
2013. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

kedves 7es!


ha a szerszámot annyira félted, lehet pont az lenne, amit fel kellene áldoznod, ha ilyen helyzetben találnád magad!

2013. júl. 30. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Hűséget.. bár én spirituális fejlődést kérnék, így ha a szellemnek kell vmi, akk segítenék nemki.. vagy amit kér.. nem kötődök igazából semmihez, kérhet bármit
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Áldozzátok fel a tökötöket a sátánnak !!! :xD


Sátánista tököt a sátánnak.

2013. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!