Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő? Milyennek ismeritek?

Skorpió nő? Milyennek ismeritek?

Figyelt kérdés

Sok "legenda" kering a skorpió nők csáberejéről, arról, hogyan csavarják ujjuk köré a férfiakat.

Én ismerek párat, de szinte kivétel nélkül mind visszafogottabbak, nem éppen tipikus bombanő egyik sem, nehezen tudom ezt elképzelni.

Van esetleg aki tud mesélni skorpió ismerőséről/barátnőjéről? Lehet, hogy a visszafogottság csak valamiféle álca?



2013. aug. 13. 14:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Skorpió vagyok és nő. Csendes, visszafogott, nem is kifejezetten szép és még elviselhetetlen is. Mégsem volt gondom a pasizással soha. Ne úgy képzeld el a Skorpiók vonzerejét, hogy "bombanők", mert az nem függ a csillagjegyektől. Egyszerűen a kisugárzásunk az, ami vonzza az ellenkező nemet, én is észreveszem a Skorpió férfiakon, hogy valami megmagyarázhatatlan vonzerejük van... :)
2013. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Én skorpió nő vagyok.Csak a hozzám legközelebb állókkal nem vagyok visszafogott, másokkal tartom a 3 lépés távolságot, mert nem szeretem kiadni magam, nem vagyok félénk, csak bizalmatlan.Én nem tartom magam különösen szépnek, de a fiúk szerint különleges vagyok és vonzó.

Talán pont a visszafogottság álcája vonzó, ami alatt érdekles érzések rejtőznek.

2013. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Skorpió nőkről nem a csáberő jut eszembe. Nem ez a legtipikusabb jellemzőjük, hogy csábosak, csábítóak lennének.

Bár ha azt vesszük, valóban értenek ahhoz, hogy magukhoz láncolják a kiszemeltet. Nem az a fajta, aki magányosan pityeregve várja a herceget.

Tényleg, akiket én ismerek skorpió nőket, azok sem bombanők, sőt mindegyik inkább olyan nagy darab, egyik még erősen túlsúlyos is. Mindnek tartós kapcsolata van, kivéve a túlsúlyost, de ő meg mesélte, hogy mindig akad pasi, aki kielégítse a vágyait, legtöbbször egy házas ember, de másokat is összeszed olykor-olykor.


Tehát nem szégyenlősek ezek a skorpió nők, na.

De látszatra igen visszafogottak, semmi kihívó öltözet, vagy kirívó viselkedés...



Amit a skorpió ismerőseimről mesélhetnék még, és ami bizony nagyon jellemző rájuk:

Az irigységük, és az, hogy imádnak rosszat tenni másnak. A barátaikat kihasználják (amíg tudják), igen álszent dumákat képesek lenyomni, majd ok nélkül hátba támadják őket. Egyszerűen szeretnek szemétkedni. Hogy milyen mértékben, az attól függ, hogy ő maguk mennyire boldogok és sikeresek. Ha azok, akkor kevésbé szemétkednek, ha nem, akkor viszont nagyon, hogy másnak is legyen rossz.

Vigyázni kell velük!


Még valami, nevetséges szinten féltékenyek!

2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Baromira hangulatfüggő nálam.

Ált. kényelmes, sportos cuccokban járok és visszafogott vagyok.

Aztán ha olyan kedvem van, kiöltözök szexisen és akkor tényleg minden pasi megnéz. Az összes.

Viszont én a sovány típus vagyok, nagy kék szemekkel (nem az a tipikus "skorpió-külső").

Úgy szokott lenni, hogy egy ilyen szexis napomon észrevesz 3-4 pasi és ők kitartóan próbálkoznak. Ki ne élvezné? De nekem mindig az 5. kell, aki nem mutatja ki a vonzalmát csak sejteti. Én őrá fogok hajtani... néha sikerül elcsábítani, néha megunom.

Szóval, tudok "bombanő" lenni. De számít a többi bolygó is. Nálam 4 vagy 5 is a skorpióban van, lehet ez is játszik.

2013. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Skorpió nő vagyok.A legtöbb emberrel én is visszafogottan viselkedek,és csak azzal a pár emberrel vagyok teljesen önmagam,akit a legjobban szeretek,bár ez nem mindig jó,a skorpiók képesek a zsarnokoskodásra,és a szemétkedésre.Ez az egyik legrosszabb jegy szerintem.De mégis van valami,ami miatt még mindig szeretnek,bármennyire is bunkó tudok lenni néha.Elég nehezen nyílok meg,de aztán tényleg egy kis "csábító"leszek.Amúgy nem hinném,hogy különösen szép lennék.

Szóval igen,a visszafogottság csak álca.:)

2013. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Rosszindulatúak. Amíg nem ismernek valakit/valamit, addig csakis rosszat feltételeznek róluk, és ha megismerték, akkor aszerint bánnak vele, hogy tudnak-e belőle hasznot húzni, vagy sem. Ha igen, akkor bájolognak, míg meg nem szerezték az illető által elérhető valamit. Ha megvan, akkor utána mehet ő is a sutba, nagyon szemét módon bánnak vele. A rossz megtestesítője a skorpió nő. Ne dőlj be nekik, vagy páncélozd ki időben ellenük a szíved!
2013. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A skorpió nőkről dióhéjban:

Híres skorpió nő volt Kleopatra. (vagy nem)

Csíííípnek, mint a háborodás.

2013. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Skorpió vagyok és nő. Ehhez csak annyit, hogy a skorpiók nem mutatják ám ki az érzéseiket minden esetben. Sokszor meglepődnek, ha mondom, hogy skorpió vagyok, pedig csak arról van szó, hogy mindenki egy végzet asszonyát képzel el, ami lehet, hogy tényleg úgy van, csak épp nem annak a személynek mutatja meg az illető.
2013. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Röviden: nekem már a szemük állása sem tetszik, idegbetegen viselkednek még a legnyugisabb szitukban is, s ehhez akármilyen bomba test is társul, nincs az a szitu, amikor én ágyba bújnék az ilyennel :)).

Akkor inkább ronda, de léleksimogató legyen a párom :P. A puding pasik mondhatják azt, hogy hűha, milyen végzetesek a skorpió nők. Én ezt úgy fordítanám le, hogy: DARÁLÓK.

2013. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Soha többé nem ismerkedem skorpió nővel. :)
2013. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!