Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyű fiúk, férfiak!...

Ikrek jegyű fiúk, férfiak! Milyennek írnátok le magatokat? Mit szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

-megbízhatatlan, hétalvó, lusta, karrier fontosabb a családnál, érzéketlen, független, akár hűtlen

-jó ha közös a hobbink, ha mindig megyünk valahová és nem otthon ülünk, legyen a lány csinos, vékony és ne hízzon el, ne a házasságon járjon az esze, hanem a közös élményeken, lehetőleg összeköltözni se akarjon, vagy ja igen, hagyjon levegőt, és lógjon az ember nyakán állandóan.

2013. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
friss, okos, tiszta, vidám, bulizós, sportolós, szeretem megosztani az élményeimet, gondolataimat, véleményeimet, ötleteimet az ismerőseimmel, nagyon családszerető vagyok, a barátaimért mindent megteszek, ugyanúgy a családért is, megértő, nagyon jó titoktartó, minden helyzetre találok megoldást, nagyon vicces vagyok, a szerénység egyentalán nem jellemző rám :D szeretem a változást, szeretek minél újabb és újabb dolgokat kipróbálni, szeretem ha valami nagyon színes, de oda vagyok a fekete-fehér művekért is, mindig mindenbe belefogok, mindenből megpróbálom a maximumot kihozni, ha valakit nem kedvelek azt őszintén kimutatom, nem vagyok kétszínű, minden féle zenét szeretek. Egy lányban szeretem ha egy kicsit kisebb az átlagnál, de ne legyen azért miniatűr, sokat mosolyogjon, legyen őszinte, szeretem ha minnél több közös vonás van bennünk, számomra az egyik legfontosabb egy kapcsolatban az hogy járjunk el közösen valahová moziba, állatkerbe, vidámparkba vagy valahová, az intim együttlétet szeretem a világosban csinálni, minnél több pózt kipróbálni :D :D szóval szerintem egy ikrek jegyű férfi mellett nem nagyon fogsz unatkozni!! :D remélem segítettem :)
2013. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!