Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki ismer Bak lányt/nőt? Mi a...

Cintuskaa kérdése:

Ki ismer Bak lányt/nőt? Mi a véleményetek róla? Mondjátok el a jót is rosszat is, ne csak rosszat, meg jót mert mindenki jó vmibe és mindenkinek vannak hibái.

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 18:43
 1/8 anonim válasza:
én bak vagyok :)
2013. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretik a bizonytalanságot, emiatt egy új közösségben az az első dolga, hogy pár hét alatt azonnal kikérdezzen mindenkit úgy önmagáról, mint családjháról, mint a munkahelyről. Karizmatikus és erős személyek, jól is néznek ki, de valahogy nekem azért nem jönnek be, mert hajlamosak a korrupcióra és a megalázásra is, vagy szembe veled, vagy a hátad mögött, vagy mindkettő egyszerre.

Egyes emberekről nagyon jól tudnak kémkedni és besúgni ism akármilyen édesek, mosolygósak, legjobb színésznők.

Mindig azt látom, hogy keresik a befolyásos pasikat (látsd Katalin hercegnő és Obama felesége) és így a passzív, de biztonságos megélhetést.

Sajnos még nem láttam olyan bak nőt, aki teljes szeretettel megölelte volna gyermekét nyilvánosság előtt. Lehet, hogy máshogyan mutatják ki a szeretetüket, de szerintem ez a büszkeségük, a tartásuk jele ... s nem biztos, hogy a gyereknek olyan jó.

2013. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazad van, én is bak vagyok,gyerekem még nincs , és az a baj hiába tényleg arra vágyom hogy legyenek őszinte barátaim, de nem jön össze mert úgy valahogy vmiért mindig ők szúrnak hátba. én meg nem hagyom magam és néha túlzásosan de vissza adom.
2013. aug. 14. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt bak barátnőm, de mivel én is bak vagyok nem nagyon működött. Nagyon sokszor volt lehangolt állapotban. De mondjuk szerintem neki maga a személyisége volt ilyen. Régen vagdosta is magát meg minden. Furcsa nőszemély volt... de hogy jót is mondjak, szerette a videojátékokat. :D
2013. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes :).

Nekem van két ismerősöm (nem igazán vagyok amúgy haver velük), bak fiú és bak lány, akik nagyon tudatosak voltak mindig is a kapcsolatukban: pár év után már közös lakásra gyűjtöttek, nagyon spóroltak a pénzzel, pl. fast food-ot soha nem láttam a kezükben és bringát vagy tömegközlekedést használnak most is. 10 év után lett meg a lagzijuk, de valami talán nem stimmel köztük, ugyanis a srác már lagzi előtt 1-2 évvel flörtölt több kolléganőjével is.

2013. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta hát ez durva.!
2013. aug. 15. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is bak nő vagyok...

kicsit magamra ismertem abban, hogy szeretek a háttérben maradni, de az anyagi javak fontosak számomra.

Keményen és sokat dolgozom én is, egyszerűen mert szükségesnek érzem, hogy mindenem meglegyen, ne kelljen mástól kérnem és nélkülöznöm (nem luxusról beszélek, teljesen hétköznapi életet élek és arra is vágyom)

Spórolok, de ha jön a bogár, képes vagyok egy vagyont is kiadni egy cipőre, amit utána 1000x megbánok, de akkor is kell.

gyerekem még nincs, de biztos nagyon szeretném, gondoskodnék róla, a legjobbat akarnám neki, ahogy a férjemnek is, mellette állnék, támogatnám, szeretném és hű lennék. ezt várnám tőle is.

Színészkedésben is jó vagyok, aláírom... nem egy személy van a környezetemben, akit meg tudnék folytani, mégis olyan szépen mosolygok rá, hogy senki nem sejt semmit. Azokat a dolgokat, amik "felhasználhatók" ellenem nem adom ki senkinek (nincs olyan barátnő, akivel ezt valaha is megbeszélném), nem tud róluk senki, magamban őrzöm a titkot, és ez így is marad. Jobb a békesség, ez a mottóm, nem én akarok viszályt szítani családon belül, vagy a baráti társaságban. Kétszínűség vagy sem, döntse el mindenki maga.


Jah, sokkal több érzelem, vágy, szenvedély és szeretet - ugyanakkor utálat, bosszúvágy, féltékenység, harag van bennünk, mint amit kimutatunk ;)

Annyit adunk, annyit mutatunk ki, amennyinek szükségét érezzük :D

2013. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a kecskékkel nincs semmi bajom
2016. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!