Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lassan 14 éves Bp. -i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lassan 14 éves Bp. -i lány vagyok!? Körülöttem eddig szinte mindenkinek volt barátja pasija xDDD És vmiért olyan hiányérzetem van mintha kellene valaki aki elmondja hogy szeretlek?! ://// És lécci mondjátok meg hogy tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Fiúkk Lécci csak olyan írjon ide aki normális jó? Nem akarok perverz disznókkal találkozni!
2011. aug. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél robot pasit :D Ha már elektronikus eszközök haha

Na de amúgy ne legyél kétségbe esve, majd 5-10 éve múlva...

2011. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nem oltani akarlak, de 13 évesen én még otthol ültem, és örültem, hogy vagyok. Nekem sem volt még 13 -14 évesen barátom. 16 évesen lett, azóta is együtt vagyunk. Szóval csak nyugi, és várd ki. 13 évesen szerintem még nincs itt az ideje. Bár te tudod. Szerintem legyél többet a barátnőiddel, vagy vmi háziállat is el tudja terelni a figyelmet, pl. egy kutya. Betaníthatod, sétálhatsz vele, sőt séta közben találkozhatsz vmi helyes sráccal. Szóval fel a fejjel ;) Sikerülni fog az ne félj.
2011. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 evesen volt a legelso baratom 2 hetig meg annyi sem volt :D ..most 13 vagyok es mar volt azota meg 2 ugyhogy 3-al jartam eddig de most kezdodik az iskola leallok inkabb a tanulasra figyelek :)
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
óóóó 13 évesen na takarodj barbizzzzzni.
2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
22%
Én is 13 wok (14 leszek) és én is így vagyok vele. Az hiszem kb 11 évesen majdnem jártam 1 sráccal, de jól elcsesztem a dolgokat :) mind1 egyet értek az egyik elöttem válaszolóval, most tanulnom kell :( h felvegyenek a gimibe. Nem baj, majd félév után ki se nyitom a könyveket, akkor ráérek pasizni :) ki tudja, bármikor történhet bármi :D
2011. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
sose fogomm megérteni h ilyen korban miért ez a fontos, talán mert más világban élünk, talán mert ez a lény..? passz. Tenne azt tegyed, h még 2 évig felejtsed el az egészet és koncentrálj az életre. 13-14évesen őszintén szólva kiröhögnék mindenkit aki ilyeneken "izzad", bár lehet h a kinézeted már előrébb jár a korral, ezt így nemtudhatom.
2011. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak azért kell neked valaki, hogy felvághass a barátnők előtt, mert ez a divat, az már régen rossz.

Egy ennyi idős kis lánynak még nem ezen kéne, hogy járjon az esze. 13 évesen pedig csak perverz állatokkal fogsz találkozni. Viselkedj a korodhoz megfelelően és ne játszd itt a felnőttet, mert ennek nem lesz jó vége.

2011. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát szörnyülködtem ennél a kérdésnél! Bármennyire is voltam akkor fiatal mikor írtad, semmiképp se voltam ilyen komolytalan vagy, hogy kérdőjelet rakjak miután kiírom hol lakom. Miért? És elvileg bánkódsz, de azért odafér egy xDDD Szerintem is!

Amúgy most így 3 évvel később, mi a helyzet? Hogy gondolod?

2014. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!