Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen egy vízöntő?

Szerintetek milyen egy vízöntő?

Figyelt kérdés

Jó ès rossz tulajdonságokat is írjatok!

Tapasztalatokat kèrnèk! Ès vízöntõk ne írjanak!

Köszönöm a válaszokat elõre is!:)



2013. aug. 26. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Vizet önt.
2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shai-Hulud ***** válasza:
Nagyon könnyen felismered, egy vizes edény van a kezében.
2013. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Valaki valami komolyat??
2013. aug. 26. 20:08
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet innen is olvasgatni, pár hete beszélték éppen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

2013. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én sokat ismerek, de mind más. Talán annyi közös van bennük, hogy nem érzelgősek és mindig igyekszenek keménynek mutatkozni.
2013. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekem 2 vízöntőhöz volt "szerencsém" eddig, édesanyámhoz, majd később nevelőanyámhoz (vízöntő pasikról sajnos nem tudok nyilatkozni). Tapasztalat: függetlenek, érzelemmentesek, nem törődémség jellemezte a viselkedésüket. Anya gyorsan le is lépett tőlünk, nem is igazán kíváncsi rám( azért kihangsúlyoznám, h biztosan nem minden vízöntő ilyen, csupán a kérdésre óhajtok hiteles választ adni!!!!). Nevelőanyám maga a pokol, mások előtt édes, kedves, mézes-mázos, velem állandóan veszekedett, hazudozott, beleolvasott a naplómba, egyszóval elég gerinctelen, és manipulálni mesterien tudta apámat. ELfogult nem akarok lenni, ezért pozitív tulajdonság lehet (édesanyám személyiségéből kiindulva): optimista, vidám természetű, beszédes, kellemes megjelenésű, határozott. Remélem kielégítő választ tudtam adni. És mégegyszer, mielőtt lehurrogna bárki is: minden ember különböző, csak a tapasztalatomat írtam le!
2013. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Siralmasak...
2013. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

8/8:

-.-‘‘ Értelmeset nem tudtál volna mondani?

2013. dec. 18. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
De. Hihetetlen, hogy vannak olyanok, akik hisznek ezekbe, ezeknek. Mert ez alapján minden ember (mondjuk bak) egyforma lenne. És egyformák? Nem. Ez csak egy példa. Akkor meg mi az amitől ezt ellehet hinni? Mellesleg nekem bika a horoszkópom, és a barátaimon meg a szüleimen kívül senki nem fogja neked megmondani, hogy mik a tulajdonságaim, főleg nem a csillagok.
2013. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet,de sok közös van bennük.Ami nem véletlen.Mint ahogy az életben semmi sem az.
2013. dec. 18. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!