Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen egy vízöntő?

Szerintetek milyen egy vízöntő?

Figyelt kérdés

Jó ès rossz tulajdonságokat is írjatok!

Tapasztalatokat kèrnèk! Ès vízöntõk ne írjanak!

Köszönöm a válaszokat elõre is!:)



2013. aug. 26. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmi se véletlen?

Például póker. Az mindig véletlen, akármi jöhet.


Kellemes ünnepeket! :-)

2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Akkor inkább így fogalmazok:"Aki hisz a sorsban, az nem hisz a véletlenben, aki pedig a véletlenben hisz, a sorsát nem tartja kézben."

Te a véletlenben hiszel,én a sorsban.Na és tessék máris itt van egy ellentét.Te bika(föld),én vizöntő(levegő).:)

2013. dec. 18. 19:11
 13/17 anonim ***** válasza:

Léghajlító vagy?

Akkor a horoszkóp szerint mi nem jönnénk ki jól?

2013. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igen....aztán ki tudja.

Ott van még az aszcendens is.

2013. dec. 18. 21:20
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó persze. Majd ez megmondja.

Ha valakinek olyan a csillagjegye, akivel nem jössz ki (horoszkóp szerint), akkor azzal már úgy kezdesz beszélgetni, hogy az legyen a vége, hogy mondjuk soha nem beszéltek többet, mert nem az a jegy illik hozzád? Vagy ez hogy működik?

2013. dec. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

-.-

Ilyet egy szóval nem mondtam.Na az olyanok már tényleg nagyon megszállotak.Nem vagyok ilyen,hogy oda megyek valakihez és akkor:húh hát veled nem beszélek,mert te Szűz vagy!

2013. dec. 19. 17:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Ja akkor értem. Te csak elolvasod a horoszkópod meg ilyenek?

Azt hittem ilyen megszállott vagy, ahogy írtad azt hogy ellentètesek vagyunk. Abból gondoltam, de akkor nem. :-)


Boldog Karácsonyt :-)

2013. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!