Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rátok mennyire illik a horoszk...

Pain for Pleasure kérdése:

Rátok mennyire illik a horoszkópotok általános jellemzője? Elhiszitek azt, hogy bizonyos csillagjegyű emberekkel nem működne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A második kérdésre nem kell válaszolni, csak azért írtam ki, hogy ebben a kategóriában maradjon kérdés. :D

2013. aug. 27. 19:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

16 Ismerek. Katasztrófa, és akkor még finom voltam és nőies.


Nekem az ikreket, és a skorpiókat javasolják:D


Hááát, inkább nem mondok semmit:D De szerintem mindkettőt simán megeszem reggelire.

A kos-ok meg tapadnak rám.

2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nekem a horoszkópom és az aszcendensem is kos és majdnem teljesen illik rám a leírás, főleg a szerelem terén. Nemrég olvastam, hogy hozzám leginkább az oroszlán, mérleg és nyilas jegyűek illenek. Érdekes, hogy két kivétellel nekem csak ilyen csillagjegyű pasijaim voltak. A mostani párom is mérleg.
2013. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 dandi98 ***** válasza:
Bak vagyok, és rám szinte minden igaz, amit egy bak jellemzéséről le lehet írni. Nekem ez a jegy a kedvencem. Nem véletlenül. Hajrá bakok.
2013. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:

Ikrek vagyok, és alapvetően nem hiszek a horoszkópban, de teljesen jellemző rám az általános leírás. Illetve olvastam, hogy bak pasikkal elvileg nem tudok kialakítani szerelmi kapcsolatot. Hát, az összes olyan férfi bak volt, akitől én akartam volna valamit, de ő tőlem nem. :D Érdekes.

21l

2013. aug. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Eleve egyik jegy sem az, aminek mondják. Valamikor a csillagképek és a csillagjegyek egybeestek (ha egyáltalán, nem hiszem hogy valaha is pont 30 foknyi terjedelmű volt egységesen mind a 12 állatövi csillagkép). Ennek több ezer éve. Közben azért volt egy - két változás, de az asztrológusok lemaradtak. Pl. én november végén születtem, Nyilas lennék, az asztrológia szerint, de valójában ma a Nap csak dec. 18. - tól jan, 20. - ig van a Nyilasban. S közben november 31. - tól, december 17. - ig van egy Kígyótartó csillagkép is. A többi jegy hasonlóan elcsúszott. Azaz egy sincs ott, ahol mondják. Minden horoszkóp rossz. Nem létező objektumok alapján jósol, jelez, mond "valamit". Persze akkor is rossz lenne, ha a valódi csillagkép/jegy alapján számolna e bonyolult, komoly tudomány, mivel semmi összefüggés nincs az egyes együttállások és a földi események között.
2013. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem, egy csomó fő jellemző nem igaz rám. Az apróbbak igen.

És a nekem ajánlott jegyeket sem bírom.

Nekem az ikreket javasolják mindig, hát nem működik!

Aztán a kost meg az oroszlánt. Hát az oroszlánokat sem favorizálom, a kosok talán jók lennének, de szerencsére még nem volt szorosabb kapcsolatom velük.

2013. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Szabó Zsolt 2002 válasza:
NYILAS.Rám illenek amit írnak:)
2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Bence32133 válasza:

Rám teljes mértékben, főleg az általános...

Amikor elolvastam elsőre kajak nem hittem el, hogy valaki nem figyel és nem rólam írta szóról-szóra :D

2013. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Én rák vagyok és amit itt írnak abból nagyon sok minden igaz rám. de lehet csak véletlen egybeesés.

[link]

2013. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!