Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a fiú a szakítás után meggondolja magát, akkor is, ha neki már nyűg volt a kapcsolat, és már nem szereti a lányt? Idővel újra feltörhetnek bizonyos érzések?

Figyelt kérdés

Mostmár nem akarok tőle komolyabbat, ő sem akar már tőlem semmit, de nagyon hiányzik vele a szex, és ha más már úgysem lesz köztünk, legalább ez maradjon meg. Szerintetek visszajön még hozzám, anélkül, hogy én keresném meg? Hiányozhatok neki egy idő után?


Hozzáteszem, talán helyes pasi és jól néz ki, jó a teste stb, de belsőre elég üres, csajozni sem tud igazán, nem romantikus. Nincs sok barátja sem, kicsit antiszociális. Szóval új barátnőre való esélye elég kicsi. Ezért reménykedem benne, hogy visszajön hozzám. Viszont, sosem volt belém szerelmes, csupán fellángolás volt az egész nála, meg testi vágy, részemről pedig párkapcsolati igény és szintén testi vágy. Azzal váltunk el, hogy ez többé már nem fog működni köztünk, a szerelem hiánya miatt. Nyűg volt már neki ez a kapcsolat, talán megunt engem egy kicsit. De a szexet ő is nagyon szerette.


Szerintetek visszajön még hozzám? Én nem szeretném keresni, mert az megalázó, ezért reménykedem benne, hogy hiányozni fogok neki.


18/L és 18/F


2013. ápr. 21. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nyűg volt és nem szeret akkor nem.
2013. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, de pár hónap elteltével ez nem változhat meg benne? Szerintem nagyon vonzódik hozzám, külsőre...
2013. ápr. 21. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok akkor van rá esély, hogy újra beléd szeret. A szex is segít szerintem közelebb hozni benneteket újra.
2013. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Esély az mindig van, ki tudja mit hoz a jövő. Egy komoly szakítás után normális esetben az ember végiggondolja a volt kapcsolatát és életét, hogy ő mit rontott el és miben kell fejlődnie, változnia. Talán ő is megpróbál változtatni magán és máshogy állni a dolgokhoz.

Egyébként ki szakított, te vagy ő?

26F

2013. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
õ szakított velem azzal az indokkal hogy màr nem szeret.. Azt mondta hiàba lennénk együtt tovàbb, õ màr nem lenne képes szeretni engem igazàn. És minél tovàbb húznànk a kapcsolatot, annàl rosszabb lenne elvàlni. De én még reménykedek, adok neki idõt és teret, hàtha meggondolja magàt velem kapcsolatban. Még pàr hònapig vàrok rà, aztàn tovàbblépek ha nem keres. Én biztos nem fogom õt keresni, azzal csak még inkàbb rontanék a helyzetemen. Egyébként szinte minden nap talàlkozunk, mivel egy suliba jàrunk, és így akaratlanul is szokott làtni engem, ami picit kínos is most, mert úgy érzem, bújkàl elõlem (múltkor is, összenéztünk a folyosòn messzirõl, õ meg zavaràban gyorsan bevàgtatott egy terembe). Ja és a szakítàs òta nem beszéltünk neten sem (ami 2 hete történt). Hàt, a remény hal meg utoljàra... Köszönöm a vàlaszokat! :)
2013. ápr. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!