Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak bizonyos nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bizonyos nők akiknek nehéz a felfogásuk és az hogy nem leszek a haverod, válassz köztem és a rossz kapcsolat között nem világos? De mért?

Figyelt kérdés
Rámakaszkodik és amikor közlöm, hogy válasszon mert se a lelki szemetese se haverja nem leszek közli, hogy akkor a rossz kapcsolat. Oké, nade akkor minek hiteget???
2012. szept. 16. 03:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont az, hogy nem nehéz a felfogása. az ilyen punik csinálják ki a normálisabb kanokat is.
2012. szept. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert jó, ha van körülötte udvartartás. Amúgy ezt nőként írom, vágom, mert volt pár barátnőm, akik hasonlóan gyökerek voltak.:/
2012. szept. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elmehetnek a rohadt pi..csába....de úgy tényleg...én senkinek sem leszek a bohóca akit leakasztanak a polcrol ha a "kedves palijuk" lesse szarja őket..mert itt konkrétan ez történik..gyerek már taszítja el magától..csak tudod a jó fizu, meg hogy neki nem kell dolgozni ezek szerint elég nagy érv
2012. szept. 16. 03:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Lapátra tettek? Van ilyen haver! ne csüggedj! A nőkben az a szép, hogy kiismerhetetlenek. Örök rejtély. Az a dolgunk az életben, hogy megfejtsük. Ez kemény munka, sok csalódással jár, de végül megéri!!!
2012. szept. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de ezzel még mindig nem lenne baj..de vagy 4x elmagyaráztm neki, h így ne folytasuk ne dumáljunk, mert tök feleslege..akkor jött a szöveg...


szegény gyereket sajnálom...


én meg remélem megszabadultam egy életre ettől az ökörtől...


és ő féltékeny a többi nőre akivel beszélek...eskü nem értem a hülyéket

2012. szept. 16. 03:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát de akkor, szakítsál meg vele minden kapcsolatot.
2012. szept. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

megbeszéltük, h nem keressük egymást, azt elkezdett sms-ekbe helyzetjelentést küldni milyen az idő meg éppen mit csinál..hátt a ..... nem érdekli...


tipikusan annak az esete, h k.urva jó dolga van unatkozik már kínjába...a pasija pénzzel elhalmozza szeretettel kevésbé...

2012. szept. 16. 03:57
 8/12 A kérdező kommentje:
azért 1 hét alatt 30 sms a semmire mint utólag kiderült sztem elég szürreális és felesleges dolog
2012. szept. 16. 04:00
 9/12 anonim ***** válasza:

olyasmi lehet,mint amit a második írt.

viszont a további fejleményeket figyelembe véve meg,szerintem belemenne a dugásba veled,de a kapcsba nem.

az ilyen típus csak akkor ül át másik hajóba ha mindent felderített,biztosnak ítél,és minimum hasonló körülmények közé tud menni élősködni.

2012. szept. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" tipikusan annak az esete, h k.urva jó dolga van unatkozik már kínjába...a pasija pénzzel elhalmozza szeretettel kevésbé..."


Ezzel meg is válaszoltál mindent. Innentől te dolgod, mit csinálsz, helyedbe megmondanám, nem a szórakoztaróipar vagyok... Azt ennyi.

2012. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!