Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Hogy kell megállapítani, tűz, víz, levegő vagy föld elemhez tartozom?

Figyelt kérdés

Ezen a honlapon [link]

meg ezen:

[link]

teljesen eltérő a kettő.

Az egyiken víz vagyok a másikon föld.

Na most akkor melyik a helyes???



2013. aug. 28. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem vagy. Szén alapú életforma vagy. Te is pontosan tudod hogy ez a tűz, víz, levegő, föld egy marhaság.
2013. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként megnéztem. Az utóbbi szerint én egy elkeseredett, büdös, izzadó kecske vagyok :DD
2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én vagyok az Avatár a négy elem mestere! ;)
2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el azokat a tulajdonságokat, amelyek jellemzőek az elemekre. Majd ha ráismersz magadra valamelyik elemnél, akkor az adott elem dominál a lelkedben. Viszont fontos lenne az egyensúly az elemek között, például a meditáció segít ebben. Ha minden elem egyensúlyba kerül, akkor például kiegyensúlyozott leszel, egészséges: nem leszel elhízva, nem lesz görbe a hátad stb.
2013. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ja, azt kihagytam hogy, tehát ne higgy ezeknek a "kalkulátoroknak". Saját magad tudhatod, hogy melyik elemhez tartozol, ez nem feltétlenül függ az asztrológiától.
2013. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nyilván a kérdező asztrológiai szempontból kiváncsi nem véletlen h itt az Asztrológia témakörben tette fel a kérdését. Tehát nézd meg az astronet.hu az viszonylag megbízható oldal. Amugy a 12 jegy a 4 elemre van osztva igy bika,bak,szűz: Föld. Kos,oroszlán,nyilas: Tűz . Skorpió,halak,rák: víz Vizöntő,ikrek,mérleg:levegő
2013. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azoknak köszönöm, akik értelmes választ adtak :)
2013. aug. 31. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy az asztrológia egy áltudomány, aminek semmi alapja nincs. Így aztán az ilyen kérdések is értelmetlenek.
2013. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értelmetlenek,mert van akiket érdekel.Szóval fogd be.Ne feltűnősködj.
2013. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

[link]

Ajánlom ezt az oldalt. Itt mindent megtalálsz a horoszkóppal kapcsolatban.

Én tökre rá ismertem a tulajdonságaimra, főleg a külsőre, nagyon igaz minden.

2013. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!