Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillik-e a szűz nő és a...

Összeillik-e a szűz nő és a skorpió férfi?

Figyelt kérdés
a volt barátomról és rólam van szó.

2013. aug. 31. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a napjegyeket vesszük... nem.
2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 A helyedben én is ezt mondtam volna:D
2013. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MrPifta ***** válasza:
ha van hasonló érdeklődés, akkor igen, ha nincs akkor nem, Jegyektől függetlenül...
2013. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem igen.
2013. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok és eddig szinte az összes skorpióval martuk egymást..összesen egy van akivel jóban vagyok, bár tény, hogy hozzá sokkal toleránsabban állok mint bárki máshoz. :)
2013. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen:) Én szűz jegyű vagyok, férjem skorpió:)
2013. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Rólatok nem tudom megmondani, mivel nem ismerlek titeket.
2013. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyakran látom ezt a párosítást, de szerintem a szüzet elvakítja a skorpió jelleme. Azt is láttam, hogy ha a skorpiónak úgy áll fel úgymond, akkor simán kipasszintja a szüzet, ugyanakkor jó alaposan le is járatta a kollégák mögött az amúgy teljesen normális szűz jegyű nőt. Csak a szűz, s ugyanúgy a vízöntő is nagyon naivak, s sajnos jóérzésűek a skorpió pasival szemben ... Nem kellene szerintem.
2013. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szüleim pont ez a párosítás, 32 éves házasok. Sokat marják egymást, ez tény, de amúgy meg nagyon erősen kitartanak egymás mellett, olyan se vele se nélküle.


Viszont a napjegy önmagában kevés, hogy ilyet meg lehessen mondani, hogy összeilletek-e vagy sem, ascendens, bolygók, házak... stb. A lehetőségek száma végtelen.

2014. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!