Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak nő és Skorpió férfi...

Cintuskaa kérdése:

A Bak nő és Skorpió férfi mennyire illik össze? Mi a baj köztük és mi a jó? Egy skorpió férfi minek örülne ajándékba?

Figyelt kérdés
Én bak nő vagyok a párom Skorpió férfi ,lassan 2 éve leszünk együtt és sose értünk egyet, nem volt nap hogy ne vitáztunk volna. nem értem miért van ez.
2013. aug. 13. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj? Az, hogy a probléma forrását a horoszkópotokban, nem pedig magatokban keresed.
2013. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen párost ismerek. Megérdemlik egymást, mert a pasi csalja a nőjét, és mikor lebukik kidumálja magát. A nő meg birka módon hisz is neki.


Amúgy náluk a fickó olyan, hogy imád kötekedni, és csak neki lehet igaza.

2013. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
körülbelül nálunk is ez a szisztéma ,csak én nem engedem magam, kibeszélni magát kitudja. mert elég rámenősen mondja. És az a baj én tényleg próbálok kitenni magamért.
2013. aug. 14. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem skorpió a párom, én meg bak nő vagyok.

Totál ugyanez van nálunk is, nem telik el nap, hogy valami apróságon ne kapnánk össze.

Szerintem az a baj, hogy nekem van egy elképzelésem, hogy mit hogyan kell csinálni, itt gondolok akár konyhai dolgokra is, meg neki is van elképzelése, és egyikőnk sem akarja feladni a másikért.

Bár nálunk azt veszem észre, hogy inkább ő a kötözködős, bak létemre meg vagyok annyira büszke, hogy felkapjam a vizet, ha valamiben beleköt.


Ajándékozás terén nem jött be a vicces ajándék (pl. feliratos póló), inkább a praktikusabbnak örült. Szoktam figyelni jóval az ajándékozás előtt, hogy mit mondott, mit szeretne venni, és mielőtt megvette, azt kapta tőlem ajándékba.

2013. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rám, ha nem akarsz, de én mondom neked, hogy addig szabadulj meg ettől a k*cs*gt*l, ameddig nem tesz tönkre komolyabban.

Megváltozni ő sose fog, csak rosszabb lesz.


Aki szeret és tisztel, az nem csal meg téged és nem hazudik neked. Ha, pedig hülyeséget csinált, vagy v.mi nem jó neki, kinyitja a száját és őszintén megmondja; nem sumákol bele a világba.

2013. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi jól megvagyunk már 1 éve. (bak nő, skorpió férfi)
2013. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A probléma forrása hogy a pasid skorpió, menekülj előle!
2014. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!