Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van kozottetek olyan aki...

Van kozottetek olyan aki skorpio (no) es nyilas (ferfi) parkapcsolatban el? Esetleg nyilas no es nyilas ferfi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilas nő-nyilas férfi igen, de az első kombinációt nem támogatom :)
2013. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A skorpió férfi és a nyilas nő szerintem az egyik legjobb párosítás. Két ilyen párt is ismerek a közvetlen környezetemből és mindketten nagyon jól megvannak már hosszú ideje.
2013. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelen, de csak múlt időben.


Engem, mint skorpió lányt, vonzott, sőt mi több, szabályosan megbabonázott a nyilas exem, teljesen elvesztettem a fejemet. Aztán jött a pofáraesés, egy szó nélkül dobott a drága és más lány(ok) után nézett. Velem meg nyilván csak egy könnyű kis kalandot akart és részéről nem volt kölcsönös a szerelem(amit nem mellékesen magam is éreztem, mégis figyelmen kívül hagytam a jeleket és áltattam magam, olyannyira szerettem), csakhogy mivel ez nem jött össze, tovább is állt.


Szóval skorpió lányként/nőként én amondó vagyok eddigi tapasztalataim alapján, hogy a nyilas pasikkal csak óvatosan! Akit én ismertem, egy kívül-belül egyaránt vonzó, megnyerő, intellektuális egyén benyomását keltette, aki nyitott a világ dolgaira, szinte bármiről el lehetett vele beszélgetni órák hosszat, látszólag gyorsan megtaláltuk a közös hangot. Talán a legszínesebb, legérdekesebb egyéniség volt, akivel valaha találkoztam. Csakhogy emellett sunyi, gyáva, ledér alak volt, aki igencsak nagylelkűen bánt az igazsággal, s szemmel láthatóan képtelen elköteleződni valaki mellett. A legkomolyabb kapcsolata másfél évig tartott és abban is félrelépett (persze ezt sem tőle tudtam meg, hanem úgy jártam utána), úgyhogy ennyit erről.


A nyilas fiúk/férfiak nagy átlagban tényleg ilyen felszínesek, nemtörődömök, különcködők és hűtlenek vagy csak nekem sikerült kifognom egy ilyen díszpéldányt?

2013. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló: végre megkaptam arra a kérdésemre a választ, hogy mennyire hűségesek a nyilas pasik. Én nyilas nő vagyok, két nyilashoz is volt szerencsém már. Mindezek, amiket leírtál teljesen, pontról-pontra érvényesek mindkettő esetében, csak ugyanúgy jártam, mint te, hogy sokáig nem hittem el, hogy egy ennyire megnyerő, intelligens, pozitív, nem önző és birtokló ember hogy lehet ennyire ledér.

Már az is nagy intőjel, hogy folyton megjegyzéseket tesz az utcán más lányokra, formás testrészeikre, annak ellenére, hogy te is rendelkezel ilyenekkel, meg is dolgozol értük rendesen (elég sok pénzt is fektetsz bele) és az ágyban is emlékezetes, változatos élményeket nyújtasz. Sajnos eddig én sem tudtam megmagyarázni magamnak, hogy miért van ez a nyilas pasikkal.

2013. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A nyilas fiúk/férfiak nagy átlagban tényleg ilyen felszínesek, nemtörődömök, különcködők és hűtlenek vagy csak nekem sikerült kifognom egy ilyen díszpéldányt?"


Csak neked. Ha nem ismered meg, vagy nem akarod megismerni az igazi énjét, akkor simán leírsz ilyeneket. Ez mind csak látszat, ha a nyilas kifog egy ilyet, aki ennyire felszínesen ítéli meg, akkor nem nagyon erőlködik. Ráhagyja, gondoljon a másik, amit akar, ha neki nem hisz, nincs bizalma felé. Amint megbizonyosodott, hogy nem kap közel annyi tiszteletet és szeretetet a másiktól, amennyit ő is ad vagy adna ha hagynák, akkor inkább nem vitatkozik, hanem otthagyja a fr@ncba a másikat. Szomorú az elfecsérelt időért, de szüntelenül bízik abban, hogy egyszer talál olyat, akit szerethet. A szerelemről nem tud lemondani holmi álságos kapcsolatért.


Ez pedig, hogy "persze ezt sem tőle tudtam meg, hanem úgy jártam utána"...

Nos, elég sokat sejtet arról, hogy számodra mit jelent egy kapcsolat. A nyilas őszinte, vele lehet bármiről nyíltan beszélni. Alapvetően bizalommal van a másik iránt. És ha benne ennyire nem bíznak, hogy időt és energiát nem kímélnek arra, hogy titokban nyomozzanak utána (amiből téves következtetéseket vonnak le legtöbbször), de egy kis beszélgetéstől leesne a karikagyűrű az ujjukról.... hát akkor ez egyértelmű jele annak, hogy értéktelen emberrel van dolguk.

2013. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt anyósom és apósom.

egyik pillanatban imádják egymást, a másikban meg tudják ölni a másikat.

sokat kiabálnak, veszekszenek, nagyon hirtelenek és akaratosak mindketten, összevesznek aztán kerülnek egyet a lakásban és mintha semmi se történt volna folyik tovább az édes élet.

apósom szórja a pénzt, anyósom görcsösen spórol, ezen pattognak a legtöbbet. bár az is fura, anyósom magától nem sajnál semmit, spórol a kaján, energián, fűtésen, ruhákon, de magának megveszi a bio meg light dolgokat a legmenőbb márkákból, apósom meg magának nem vesz semmit, csak a családnak ad bőkezűen. :D el is vannak kényeztetve a gyerekeik, köztük az exem, aki semmit nem tud az anyja nélkül, még telefonálni vagy enni sem..

minden évben 2x nyaralnak, és a szomszédot szidják leginkább, hogy már megint mit vett, milye van, hogy öltözködik, hova jár...

egyszóval érdekes a felfogásuk, én örülök, h már nem kell őket elviselnem, ők viszont hangoztatják, ők a tökéletes házaspár. együtt elvannak, a kívülállóknak kiakasztó páros, legalábbis nekem az ő stílusuk.

2013. aug. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lemaradt... exanyósom nyilas, após skorpió
2013. aug. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ösnek (aki nyilván maga is nyilas, azért engedett meg magának velem szemben ilyen vérig sértett, "Kikérem magamnak!" stílust):


Nem akartam megismerni? Hidd el, embert még úgy nem szerettem, mint őt. Már-már mániákusan mindent tudni akartam róla, minden egyes pillanatot vele akartam tölteni (ám ennek nem adtam egyértelmű jelét, ergo nem tapadtam rá, igyekeztem az odaadásomat csak finoman éreztetni vele). Ha velem volt, szárnyaltam a boldogságtól, ha meg nem, akkor folyamatosan a körmömet rágtam, hogy miért nem keres, miért nem ír. Kifogásokat gyártottam és mentegetésekkel próbáltam áltatni magam, holott rém egyszerű volt az egész. Ő nem kért belőlem. Illetve igen, de nem úgy, ahogy azt én gondoltam. Csak le akart velem feküdni, ki akart használni, holott én nagyon szerettem őt. Mostanra viszont ott tartunk, hogy mondhatni, sikerült meggyűlölnöm őt. Ha az ellenszenvem közönnyé lesz, akkor majd talán egyszer visszavágok, akár évek elteltével is. Szívesen adnék neki egy életreszóló leckét, még akkor is, ha ez nem az én feladatom, hanem az életé. Nem biztos, hogy tett is követi majd eme kijelentésemet, de felettébb jólesne, ha végre egy revans keretében pontot tehetnék a dolog végére, ahelyett hogy lógna az egész a levegőben. Ha addig esetleg közbejönne egy másik kapcsolat, akkor viszont már nem hinném, hogy hajlandó lennék rá további időt és energiát pazarolni.


Még hogy őszinteség, jó vicc! :D Nem tudom, hogy a többi nyilas pasival mi a helyzet ilyen téren, mert ezidáig csak őt volt szerencsém megismerni, de szerintem az őszinteségtől igencsak távol áll, hogy sunyi, gerinctelen módon egy kumma szó nélkül lelépett.


"... szüntelenül bízik abban, hogy egyszer talál olyat, akit szerethet." Eegen, ő is ezt hajtogatja, holott eme magasztos(nak tűnő) szavak mögött csupán mocskos gondolatok rejtőznek. Vagyis gyűrjük össze a lepedőt minél több illetővel, mit számít, hogy érzünk-e iránta valamit vagy sem, előbb-utóbb csak eljön az igazi, mi meg addig is jól elszórakoztatjuk magunkat keresgélés közben. Nekem inkább valami ilyesmi jön le ebből az egészből.


Én is keresem az igazit, de eszembe nem jutna bárkit is kihasználni, ha valaki nem tetszik, akkor még csírájában elfojtom a dolgokat, nehogy esetleg megbántsam vagy feleslegesen áltassam az illetőt. Na, ez benne nem volt meg. Simán, lelkifurdalás nélkül lefeküdt volna velem, ha hagyom. Még jó, hogy ezúttal az eszemre hallgattam, különben a mai napig sem hevertem volna ki. Így sem volt könnyű, de már talán kezdek beletörődni.


Aztán mondott ő, mindenféle, szépen hangzó, mézes-mázos szavakat, természetesen mindenféle valóságalap nélkül, papolt ő mindenféle felelősségről, meg hűségről, hogy ő nem olyan, hogy csak megfektetni akarja a lányokat, mindezt nyilván a cél szentesíti az eszközt mottó fejében.


Summa summarum, én bíztam benne, amivel ő alattomos módon visszaélt. És igen, valóban féltékeny voltam, mert népszerű volt az ellenkező nem körében, de sosem rendeztem jeleneteket, még csak nem is említettem neki az esetleges fenntartásaimat, félelmeimet, mert nem akartam elrontani a dolgokat, így mindjárt az elején és/vagy veszekedni vele. Ehelyett egyfolytában csak magamat ostoroztam, miszerint, hogy lehetek ilyen hülye, hiszen ő megmondta, hogy nem olyan, biztos csak felfújom a dolgokat, stb-stb., közben végig igazam volt. Felszínesen nézve talán tökéletes páros voltunk, közel azonos ízlésünk volt, rengeteg minderől tudtunk órákon át cseverészni, sőt be kell valljam, még szexuális téren is jó volt vele (noha lefeküdni nem feküdtünk le), ám elvi alapon teljesen másként működtünk. Én becsületes, felelősségtudó és precíz embernek tartom magam, nála meg mindennek az ellenkezőjét tapasztaltam.


Egyébként köszönöm, hogy így ismeretlenül is értéktelen embernek tartasz, kedves tőled. :)

2013. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ordog Renata válasza:
100%

Kedves Skorpio!


Elarulom Neked, hogy az egesz csak arrol szol, h serult az onerzeted az elutasitas miatt es ez alapjan hatarozod meg onmagad. Ne mast gyulolj, csakmert egymagadban gyenge vagy ahhoz, hogy egesz emberkent tudj reszt venni egy emberi kapcsolatban. Szabad emberek vagyunk szabad akarattal. Nyilvanvalo, hogy nem becsapni akart, hanem egyszeruen tul soknak, tul intenzivnek talalt, valoszinuleg ijesztonek is. Biztos vagyok benne, hogy valoban kivancsi volt Rad mindaddig, mig meg nem ismert olyannyira, hogy el tudja donteni, mit is szeretne. Csak mert valaki benyul a bugyidba meg nem kotelezo felesegul vennie es ez sem arrol szol hogy szemet az, aki csak sexet akar.A sex igenis elengedhetetleen egy parkapcsolatban, igy ahhoz, hogy megallapitsuk, megfelelo partnerre bukkantunk-e, nem art, ha kiprobaljuk. A sex amugy is az erzelmek kifejezodese. A szerelem es a tisztelet meg nem azon mulik, hogy atadjatok-e magatokat az elvezetnek, avagy megfosztod magadtol es a masiktol is. Arra nerm is gondoltal, hogz esetleg azert kivan olzannyira, mert vonzonak es gyonyorunek talal? Amiket mondtal - a szokasos skorpios felelmek - egyertelmuve teszik, hogy eloled menekult az illeto. Nem szamit, mit mondasz a masiknak, csakis az, hogy mit sugarzol magadbol es Te is tudod, hogy nem tudod veka ala rejti amit gondolsz s erzel. Csupan azert vettem a faradsagot, hogy segitsek: nem vagy kevesbe ertekes masoknal, csakmert nem illesz ossze valakivel. egyebkent sem a Te hataskorod itelkezni. Ez a bosszu dolog... ha igy elsz es igy allsz az emberekhez, sohasem leszel boldog. Ugy hivjak: KARMA. Hogyan is akarod, hogy valaki olyannak fogadjon el, amilyen vagy, ha Te sem vagy kepes elfogadni egy masik ember donteset? Sok szerencset kivanok utadhoz, legyen szep napod! Udv.: egy masik no skorpio

2013. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!